Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Claymore

Liste yapmak zor iş. Hangisini seçsem bilemiyorum. Birini seçsem diğerinde gözüm kalıyor. O yüzden hepsini seviyor ve öpüyorum.

Laki hariç :artiz:
Kaguya dövdü diye Sakura öven grup vardı, Tsunade ile çalıştı deyip çalışkan denilirdi. Laki cemiyeti onlarla aynı grup herhalde :artiz:

Yıllar önce animesini izlemiştim şimdi mangaya başladım. O zamandan bu zaman değişmeyen tek düşüncem Teresa çok esaslı kadın.

Anıme sonrası devam etsem bısey kacırır mıyım ve anıme sonrası kactan baslıyor?
Animede ilk 20 bölüm canon; 21,22,23 yarı canon; 24,25,26 filler. Manga 155 bölüm, anime ise manganın 50'li bölümleri sonuna kadar devam edip 60 gibi bitiyor. Hikayede ayrılmalar olduğu için manga ile uyuşmazlıklar var. Bu nedenle mangaya baştan başlamayacaksan son arkın başından başlaman gerekir. Yani tam 50'den başlayabilirsin.

Ancak bence böyle bir aksiyona gerek yok. Mangayı baştan okuyabilirsin, zaten manga kolay okunan, yormayan, akıcı, temiz çizimli bir manga. Farklı olan birkaç sahneyi de görürsün. Farklı olmasa bile örneğin Teresa'nın hikayesi mangada animeye göre daha güzeldi, çizimlerin etkisi olsa gerek.

Animede ilk 20 bölüm canon; 21,22,23 yarı canon; 24,25,26 filler. Manga 155 bölüm, anime ise manganın 50'li bölümleri sonuna kadar devam edip 60 gibi bitiyor. Hikayede ayrılmalar olduğu için manga ile uyuşmazlıklar var. Bu nedenle mangaya baştan başlamayacaksan son arkın başından başlaman gerekir. Yani tam 50'den başlayabilirsin.

Ancak bence böyle bir aksiyona gerek yok. Mangayı baştan okuyabilirsin, zaten manga kolay okunan, yormayan, akıcı, temiz çizimli bir manga. Farklı olan birkaç sahneyi de görürsün. Farklı olmasa bile örneğin Teresa'nın hikayesi mangada animeye göre daha güzeldi, çizimlerin etkisi olsa gerek.
Tesekkurler dikkate alıp bastan baslayacagım.

manga-tr den okuyodum ama 48 sonrası bır sıkıntı var okuyabılecegım baska sıte onerebılecek kımse vsr mı? Ben bıraz arastırdım ama turkçesını bulamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık