Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Claymore

Rock Lee'ye benzetiyorum. Elinden geleni yapıyor, gücü sadece çalışmaya dayalı ve karakter gelişimi çok iyiydi. Ve iyi birisi. Bence sevilmeyecek yanı yok.
Yok, bende nefret etmem zaten. Sempatik de bulurum ama ilk 10 karakterim arasinda düşünmezdim. Şaşırdım 3.sirada görünce. :D Iyidir yinede.

Yok, bende nefret etmem zaten. Sempatik de bulurum ama ilk 10 karakterim arasinda düşünmezdim. Şaşırdım 3.sirada görünce. :D Iyidir yinede.
Ben seriye yeni başladığımda dediler şöyle kötü böyle kötü. Serinin sonuna geldim, 5 sayı kaldı. Hala bir yamuğunu görmedim. Gayet iyi, elinden geleni yapan bir oğlan.

Ağlıyor filan diyorlar da canavarların arasında dolaşan hiçbir gücü olmayan 10-15 yaşlarında bir çocuğun ne yapması bekleniyordu? Büyüdükten sonra güçlenince elinden geleni yaptı zaten, yeri geldi Priscilla'yı oydu.

Ben seriye yeni başladığımda dediler şöyle kötü böyle kötü. Serinin sonuna geldim, 5 sayı kaldı. Hala bir yamuğunu görmedim. Gayet iyi, elinden geleni yapan bir oğlan.

Ağlıyor filan diyorlar da canavarların arasında dolaşan hiçbir gücü olmayan 10-15 yaşlarında bir çocuğun ne yapması bekleniyordu? Büyüdükten sonra güçlenince elinden geleni yaptı zaten, yeri geldi Priscilla'yı oydu.
Iste serideki herkes uçuk güçlere sahip, acayip karizmatik olunca Raki de arada kayniyor. Yoksa cesur bir adam. Nefret edilecek bir yani yok. :) Ama favori listemde en son siraya koymak bile aklima gelmezdi. :gamyon:

Aynen, Hiluluk örneği de cuk oturdu. Aaah, aah. Etkisi büyük oldu bende.

@Riful 'un övdüğü kadar varmış seri.

Clarice ve Miata kesinlikle çok iyi işlenmiş karakterlerdi.
Clarice manganın yıldızlarından. O sahneler :agla:

Riful 1.değil. :artiz: Kızlarla dolu seride nasıl oğlan seviyon anlamiyom ha
Tam da Riful nasıl birinci olamaz diyerek şaşırıp ağlayacaktım ki listede Laki'yi gördüm ve anladım. O bir Lakiseverdi :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık