Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu kadar soru sorduğum için umarım kızmazsınız ama 2 sorum daha var evren baya büyük sonuçta :

İlk olarak ben Marco'nun verdiği bir blogdan indirdim ama okuyamıyorum çizgi romanı okumak için hangi programı indirmem lazım ?

İkinci olarak bir arkadaşım bana Deadpool kendisinin bir çizgi roman karakteri olduğunu biliyor demişti. Bu uydurma mı ? Yoksa cidden kendisinin bir çizgi roman karakteri olduğunu biliyor mu ? Biliyorsa nasıl öğrenmiş?

Bu kadar soru sorduğum için umarım kızmazsınız ama 2 sorum daha var evren baya büyük sonuçta :

İlk olarak ben Marco'nun verdiği bir blogdan indirdim ama okuyamıyorum çizgi romanı okumak için hangi programı indirmem lazım ?

İkinci olarak bir arkadaşım bana Deadpool kendisinin bir çizgi roman karakteri olduğunu biliyor demişti. Bu uydurma mı ? Yoksa cidden kendisinin bir çizgi roman karakteri olduğunu biliyor mu ? Biliyorsa nasıl öğrenmiş?
Deadpool'un 4.duvarı kırdığı söylenir.
Yani uydurma değil.
Bu arada:hhh::hhh:
[video=youtube;7uX3WOX8xJk]http://www.youtube.com/watch?v=7uX3WOX8xJk[/video]

bu arada suraad ın listesinde dikkatimi çekti superman prime ne?

edit: sizi bilmem ama deadpool benim favori marvel karakterimdir :D sadece absürdlüğü yeter keşke üstüne daha çok çalışma olsa

Hatırladığım kadarıyla senin ingilizce iyiydi, şurdan okuyuver
http://superman.wikia.com/wiki/Superman_Prime
ben aslında zaten şu an çeviri yaptığım için üşengeçlikten bir özet bekliyordum ama neyse :D
gerçi şöyle bir göz attımda "Creation - Superman Prime is able to create lifeforms out of nothing."
"canlıları yoktan var edebilir" yeterli oldu :D belli ki DC nin diğer evrenlerde çok über tanrılar var bizde bizimkini yapalım demişler :D

Marco önce ki sayfalarda yazmıştı yanılmıyorsam en güçlü Superman reenkarnasyonuymuş buyur buda resmi :

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık