Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

aslında tüm dc karakterleri marsda buna saldırıp manhattanı parçaqladılar.
ama manhattan diğer karakterlerin hiç birinde olmayan gücü olan ; kendi atomlarını tekrar birleştrip yeniden bedenini inşa ederek ,hepsini bayıltıp geçti.
watchmen evrenini dc ye yamamak saçma bir şey bence
Yenme şansları yoktu zaten de, denediler işte. Dediğin gibi Watchmen evrenini tamamen ayrı tutmaları lazımdı.

Watchmen çizgi romanını okuyorum. Keşke filmi izlemeseymişim Zack Snyder her şeyi birebir yapmış resmen. Uyarlamanın suyunu çıkarmış. Neyse ki bölüm aralarında düz yazılar var onları okumak cok keyifli .

Günaydın, AltEvren'de yeni bir yazı dizisine başladım. Bu yazıların girişlerinde yaptığım tanımla çizgi romanlarda okuduğum saçma, ilginç, komik, eğlenceli veya duygusal; kısacası birisine anlatılmasından karşılıklı keyif alınacağını düşündüğüm olay ve hikayeleri paylaşıyorum. İlk yazı yayında:

Bunların devamı gelecek. Başka türde yazılar da olabilir önümüzdeki günlerde.

Günaydın, AltEvren'de yeni bir yazı dizisine başladım. Bu yazıların girişlerinde yaptığım tanımla çizgi romanlarda okuduğum saçma, ilginç, komik, eğlenceli veya duygusal; kısacası birisine anlatılmasından karşılıklı keyif alınacağını düşündüğüm olay ve hikayeleri paylaşıyorum. İlk yazı yayında:

Bunların devamı gelecek. Başka türde yazılar da olabilir önümüzdeki günlerde.

Oha hayırlı olsun. Akşam üstü okurum şukunu veririm burdan. Berk bayadır ölü taklidi yapıyor sanırım siteye her gün bakıyorum yeni yazı gelmiyordu. Sağlığı falan yerinde mi ? Haberin var mı?

Edit: Aaaa İso ben senin eski yazılarını senin yazdığını bilmeden okumuştum. Tam adını bilmiyordum. Şimdi görünce şaşırdım

Edit 2: Ulan Türkiye internet camiası köy gibi yemin ediyorum. Herkes bir yerden denk geliyor birbirini tanıyor :D Bizde kültür tüketimi baya yoğun ama yazı yazan adam az ondan sanırım.

Oha hayırlı olsun. Akşam üstü okurum şukunu veririm burdan. Berk bayadır ölü taklidi yapıyor sanırım siteye her gün bakıyorum yeni yazı gelmiyordu. Sağlığı falan yerinde mi ? Haberin var mı?

Edit: Aaaa İso ben senin eski yazılarını senin yazdığını bilmeden okumuştum. Tam adını bilmiyordum. Şimdi görünce şaşırdım

Edit 2: Ulan Türkiye internet camiası köy gibi yemin ediyorum. Herkes bir yerden denk geliyor birbirini tanıyor :D Bizde kültür tüketimi baya yoğun ama yazı yazan adam az ondan sanırım.
Berk de bugünlerde yazılara ve podcastlere tekrar başlayacağını söylemişti. Bu ayın AltEvren'in açılışının 10. yılı olduğundan bahsetmişti, o yüzden tekrar bir motivasyonla güzel içerikler çıkarmasını bekliyorum ben de.

@Karga Podcaste yeni bölüm atmış:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık