Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 87 [2 Kasım 2017]

Tayfanın her üyesi Luffy ve Brook gibi süt içerek dişlerini onarabilirmiş.

Shanks'ın kılıcı ile ilgili olarak Oda'nın nasıl dövüşeceği konusunda bir fikri yokmuş. Herhalde kafasında tasarlamamış.

Nami'nin 852. bölümde bir panelde kıyafet değiştirmesi ile ilgili bir soru var. Orada askerlerden birinin kıyafetlerini alıyormuş.
Adamın daha farklı bir gücü var ki daha kılıcını nasıl kullanacağını bile tasarlamamış.

Tayfa iyice süt çocuğu oldu bu ne ya. Herkes içsin süt iyileşsin var mı böyle bir dünya. Tayfaya torpil üzerine torpil geliyor. Kaido da power up da belli oldu. Süt ile koşsunlar adama bir de Kaido'nun süte alerjisi çıksın tam olsun :(

Adamın daha farklı bir gücü var ki daha kılıcını nasıl kullanacağını bile tasarlamamış.

Tayfa iyice süt çocuğu oldu bu ne ya. Herkes içsin süt iyileşsin var mı böyle bir dünya. Tayfaya torpil üzerine torpil geliyor. Kaido da power up da belli oldu. Süt ile koşsunlar adama bir de Kaido'nun süte alerjisi çıksın tam olsun :(
Alt tarafı dişi onarılıyor. Nelerine yarayacak? Daha önce de söylemiştim. Sbs'de de çocuklara doktora gitmelerini, Hasırşapkaların garip olduğunu söylüyor zaten. Tamamen kamu spotu. :(

Alt tarafı dişi onarılıyor. Nelerine yarayacak? Daha önce de söylemiştim. Sbs'de de çocuklara doktora gitmelerini, Hasırşapkaların garip olduğunu söylüyor zaten. Tamamen kamu spotu. :(
Kamu spotu deyip geçme. Çocuklara kötü örnek oluyor bunlar hep. Çocuk gidip kavgaya girecek sonra gidecek başka çocuğun dişini kırıp al süt iç diyecek. Olacak iş mi hiç?

Yazıklar olsun Oda sana kötü örnek oluyorsun hep. Yakışmadı yani :(

Tayfanın her üyesi Luffy ve Brook gibi süt içerek dişlerini onarabilirmiş.

Shanks'ın kılıcı ile ilgili olarak Oda'nın nasıl dövüşeceği konusunda bir fikri yokmuş. Herhalde kafasında tasarlamamış.
Luffy ve Brook'a has kalsın isterdim :( Ayrıca serinin en kilit karakterlerinden Shanks ile alakalı belirsizlik de hoşuma gitmedi :( Tabi ne yaparsa yapsın Mihawk'ı yenemeyeceği için o yönden sıkıntı yok :oleyo:

Luffy ve Brook'a has kalsın isterdim :( Ayrıca serinin en kilit karakterlerinden Shanks ile alakalı belirsizlik de hoşuma gitmedi :( Tabi ne yaparsa yapsın Mihawk'ı yenemeyeceği için o yönden sıkıntı yok :oleyo:
Yenmekten önce şahin gözleri aşıp Mihawk'ın bedenine bir zarar versin. :)

Konuşması daha iyi oldu aslında. Adamı dövüştürmeye en azından Wano'ya kadar niyeti yok diyebiliriz belki de.
Bu sbs yeni ise (ki yeni gibi duruyor) Shanks'ın en az 2 ya da 3 yıl daha dövüşürken göremeyeceğimiz anlamına geliyor sanırım :)
Resmi olarak 2 günlük SBS :oleyo: Taze çıktı hanım.

Oda yine şaşırtmadı... Yumurta kapıya gelince bişeyler uyduracak belli oldu. O zamana kadar Mihawk>Shanks demektir bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık