Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 87 [2 Kasım 2017]

Katakuri 43 filandır diye düşünmüştüm. Genç sağ kolda görmeyecez herhal, Marco, Shanks, Crocodile, Katakuri vesaire hepsi aynı döneme ait tipler :D

:bilmem:
Katakurinin babasının kim oldugunu biliyormusun da böyle konusuyorsun anlamadım. Çok fazla atıp tutmaya gerek yok bence, yazmayayım cevap vermemeyeyim diyorum ama bazıları çok saçma oluyor, dayanamıyorum.
Yazdıklarım gayet mantıklı .Anlayamadıysan senin bileceğin iş.Yapabileceğim bir şey yok.:bilmem:

:bilmem:
Yazdıklarım gayet mantıklı .Anlayamadıysan senin bileceğin iş.Yapabileceğim bir şey yok.:bilmem:
Mantıksız olmuş. Babası anasız güçsüz olduğunu bildiğimiz Dof örneği var. Ki Katakuri'nin gücünü anasından aldığını bile söyleyebiliriz. Katakuri ile aynı babadan olduğunu bildiğimiz diğer ikisinin Cracker'den daha güçlü olmadığını da biliyoruz. Perospero büyük ihtimal farklı bir babadan ama onunda Daifuki ve diğerinden güçlü olabileceğini söyleyebiliriz.

Beklediğin kadar güçlü olan bir baba olamaz. Olsa zaten onun da kendi olayı olur. Güçlü olması için hiçbir sebep yok.

Her şeyi geçtim Big Mom zaten kendi düşünce açısından bu fırsatı Lola'nın düğününün bozulması ile kaçırdığını söylüyor.

Son düzenleme:
Gücün genelden soydan aktarılmadığının farkındayım ama seride ace Luffy gerçeği de var.Sonraki çocuklarının hepsinin hayvanat olacağını iddia etmiyorum zaten ama olma ihtimali düşük değil bana göre.Yorumu öylesine yazmıştım.Yazdığım yorumla verilen tepki arasında orantısızlık var.Kadının bilmem kaç çocuğu var ve bir kocasından olan 3 çocuğu en güçlü 6 çocuğu içinde.Hele poundu gördükten sonra kızlarına bakarak genlerin önemini anlayabilirsiniz:ehe:

Higuma 18 Kasım
Rika 18 Haziran
Buchi 7 Şubat
Perospero 13 Mart
Mont Dor 23 Nisan
Judge 12 Mayıs
Germa 66 Kedisi 28 Mayıs (Müthiş yahu.)
Cosette 2 Mayıs
Wanda 1 Kasım
Miagi 22 Aralık
Brulee 6 Mart
Cracker 28 Şubat

Deli gibi umrunuzda olan 6. Popülerlik Anketinden bilgiler.

100: Thousand Sunny, Shachi, Paulie, Laboon

104: Arlong, Raizou, Manshery, Margaret

108: Helmeppo, Hannyabel, Nico Olvia

111: Charlotte Cracker, Gekko Moria

113: Gladius, Kinemon, Kaya, Keimi, Tyrannosaurus (Iceburg's pet mouse), Jaguar D. Saul, Momonosuke, Seira
121: Lucky Roo, Vergo, Sugar, Gin, Hina, Calgara, Magellan, Tom

129: Bartholomew Kuma, Bellamy, Kuro, Killer, Jyabra

134: Sengoku, Wiper, Daz Bones, Mother Carmel

138: Thatch, Yorki, Mr. Tanaka (film gold), Momonga, Kyros, Viola/Violet, Dr. Kureha

"

Tayfanın her üyesi Luffy ve Brook gibi süt içerek dişlerini onarabilirmiş.

Shanks'ın kılıcı ile ilgili olarak Oda'nın nasıl dövüşeceği konusunda bir fikri yokmuş. Soruyu sorana senin var mı diye soruyor. Herhalde kafasında tasarlamamış ya da trollüyor.

Nami'nin 852. bölümde bir panelde kıyafet değiştirmesi ile ilgili bir soru var. Orada askerlerden birinin kıyafetlerini alıyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık