Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 102 [4 Nisan 2022]

Ben merak edip baktım ya. Sanjinin ateşinin güçlendiği kesin zaten bu cepte. Çünkü kendisi dedi bu bedenle daha fazla ısıyı kaldırabileceğini. Oda da rengini maviye çevirmiş. Normalde evren birebir gerçek dünyayla aynı olmak zorunda değil ama paralellik varsa ona göre bakıyoruz bazen malum.
Sonra baktım mavi ateş sarı ateş farkına, mavi ateş teknik olarak tam yanma olarak kabul ediliyor. Daha sıcak. Yanan madde bazen renk verip şaşırtıyormuş tabi ama teorikte böyleymiş.
Her şey iyi hoşta OP de ısı kavramı yok ama. Olsa alev magma yı yenerdi. Adam mitolojik kavramı almış serisine koymuş. Mavi alev plazma sonrası beyaza döner bende biliyorum da seride öyle işlemiyor yani. Zoro dan yeşil çıkmış luffy den kırmızı bunlar ? Bariz adam karakterlerin rengini çizmiş. Bak gugıldan buldum
Specific Colors
  • Monkey D. Luffy: Red.
  • Roronoa Zoro: Green.
  • Nami: Orange.
  • Usopp: Yellow.
  • Sanji: Blue.
  • Nefertari Vivi: White; Gold.
Sizin dediğiniz de olabilir lakin olası bulmadım. Mangaka der sanji nin gelişimi bu eyvallah deriz...

Her şey iyi hoşta OP de ısı kavramı yok ama. Olsa alev magma yı yenerdi. Adam mitolojik kavramı almış serisine koymuş. Mavi alev plazma sonrası beyaza döner bende biliyorum da seride öyle işlemiyor yani. Zoro dan yeşil çıkmış luffy den kırmızı bunlar ? Bariz adam karakterlerin rengini çizmiş. Bak gugıldan buldum
Specific Colors
  • Monkey D. Luffy: Red.
  • Roronoa Zoro: Green.
  • Nami: Orange.
  • Usopp: Yellow.
  • Sanji: Blue.
  • Nefertari Vivi: White; Gold.
Sizin dediğiniz de olabilir lakin olası bulmadım. Mangaka der sanji nin gelişimi bu eyvallah deriz...
Yok zaten Sanjinin daha yüksek sıcaklıklara çıkacağını söylemesinden sonraya denk geldiği için bu bağlantıyla bir benzerlik kurduk. Sanjinin ateşinin öncesinden daha güçlü olduğu şu anda kesin yani. Renk olayı hiç olmasa bile bunu söyleriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık