Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 102 [4 Nisan 2022]

Gecmedi ama tahmin.Bence mantıklı bir tahmin.
Zoro da ki yeşil haki peki normal mi ''renk'' ? Mangaka karakterin rengini çizmiş olmasın ? Mavi alev iyileştirme özellikli de o marco ya özel meyve. Isı kavra mı da yok OP de. Magma>ateş hepsi bu. Isı kavramı olsa atsu atsu nun sahibi akainu+ace ye aynı anda tek atarmış. Filler karakter olarak iyi ki kalmış o zaman...

Zoro da ki yeşil haki peki normal mi ''renk'' ? Mangaka karakterin rengini çizmiş olmasın ? Mavi alev iyileştirme özellikli de o marco ya özel meyve. Isı kavra mı da yok OP de. Magma>ateş hepsi bu. Isı kavramı olsa atsu atsu nun sahibi akainu+ace ye aynı anda tek atarmış. Filler karakter olarak iyi ki kalmış o zaman...
Dediğin de olabilir yeşil kral haki çok olası değil.
Ama ateşler içerisinde bir hiyerarşi var bana kalırsa,Sanji'de normal ateşi aşmış olabilir.

Mavi alev bizim ocaklardan çıkan alev işte. Sıkışmış sıvılaşmış gazdan dolayı mavi değil miydi onlar

Renge göre büyüktür nerede geçti ya ?
Ben merak edip baktım ya. Sanjinin ateşinin güçlendiği kesin zaten bu cepte. Çünkü kendisi dedi bu bedenle daha fazla ısıyı kaldırabileceğini. Oda da rengini maviye çevirmiş. Normalde evren birebir gerçek dünyayla aynı olmak zorunda değil ama paralellik varsa ona göre bakıyoruz bazen malum.
Sonra baktım mavi ateş sarı ateş farkına, mavi ateş teknik olarak tam yanma olarak kabul ediliyor. Daha sıcak. Yanan madde bazen renk verip şaşırtıyormuş tabi ama teorikte böyleymiş.

Sanji'nin alevler ateş ediyor zaten mangada da beyazımsı şekilde çizmişti mangaka güçlendiğini göstermek için. Zoro'nun kılıçlara salça olan yeşillik ise bok gibi durmuş. Mis gibi simsiyah hakinin yanına yakışacak tek renk kırmızı ve tonları olabilir başka renk bulaştırmaya gerek yok hakinin karizması düşüyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık