Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] ChatGPT

ChatGPT hakkında düşünceleriniz nedir

• İnsanlık için faydalı olacak

Kullanılan: 44 63.8%
  • İnsanlık için zararlı olacak

Kullanılan: 11 15.9%
  • Korkutucu

Kullanılan: 5 7.2%
  • İlham verici

Kullanılan: 27 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    69
aSDLŞFKASDŞFL
Bazı cevapları fazla insani buldum bu arada. Bir insanın ilk söyleyeceği şeyi söyleyip, eşeleyince dönüştürüyor, mesela..
olum sana e girl yapabilirsin diye çaktırmadan söylüyorum, sen gitmiş yabay zega ile bilinç üzerine konuşuyorsun. hemen yaz, utangaç okulunu yeni bitirmiş hayat dolu genç bir savcısın ve kellerden çok hoşlanıyorsun. hemen gir olum rpye alla alla illa açıkça mı söyleyelim

olum sana e girl yapabilirsin diye çaktırmadan söylüyorum, sen gitmiş yabay zega ile bilinç üzerine konuşuyorsun. hemen yaz, utangaç okulunu yeni bitirmiş hayat dolu genç bir savcısın ve kellerden çok hoşlanıyorsun. hemen gir olum rpye alla alla illa açıkça mı söyleyelim
Dur dur azcık daha zorlayacağımalsdkfjasd Sonra gerçek emellerime alet edeceğim 🙈

almanca öğretmem gereken bir sınıf lise öğrencisi var, almancada en çok kullanılan kelimelerle günlük olaylar hakkında bir diyalog yazar mısın
Tabii! Almanca öğrenenler için günlük olaylar hakkında bir diyalog yazmaya çalışalım. Bu diyalogda en çok kullanılan kelimeleri de kullanmaya özen göstereceğim.
Diyalog:
Anna: Guten Morgen, wie geht es dir heute? (Merhaba, bugün nasılsın?)
Boris: Mir geht es gut, danke. Und dir? (İyiyim, teşekkürler. Senin?)
Anna: Mir geht es auch gut, danke. Was machst du heute? (Ben de iyiyim, teşekkürler. Bugün ne yapıyorsun?)
Boris: Heute habe ich Unterricht in der Universität. Und du? (Bugün üniversitede dersim var. Sen ne yapıyorsun?)
Anna: Ich habe heute auch Unterricht in der Universität, aber ich habe danach noch einen Termin beim Arzt. (Bugün de üniversitede dersim var, ama sonra doktora gidiyorum.)
Boris: Oh, ich hoffe, es ist nichts Schlimmes. (Oh, umarım bir şey kötü değil.)
Anna: Nein, es ist nur eine Routineuntersuchung. (Hayır, sadece rutin bir muayene.)
Boris: Gut, ich wünsche dir alles Gute. (İyi, iyi şanslar dilerim.)
Anna: Danke, dir auch. Bis bald! (Teşekkürler, sen de. Yakında görüşürüz!)
böyle böyle kendi kendisine dil öğretebilir sanırım insanlar, istersen okunuşları fonetik olarak yazabiliyor, bi tane test yaptırmıştım sonra da cevaplarımı kontrol ettirmiştim. hatta gramer kontrolü falan da yaptırabiliyorsun :S peki şu söylediğimde yanlış bi kullanım mı dediğinde hayır değil veya evet şöyle söylenebilir diyor, dilden dile çevirilerinde anlam kaybı var ama olacak o kadar yenisi gelince düzelir asşdlj

Gerekenden fazla hype var , mantık gerektiren şeylerde patlıyor veya saçma yerlere takılıyor.

Temel şeyleri yapabiliyor gibi duruyor ama fazla varyasyonu yok , google ile kapışmak için çok gelişmesi lazım daha çok.

Lotr mu asoiaf mı diye sordum, Lotr dedi. Ai'dan beklenmeyecek bir cevap...

Edit: fantastik türündeki en iyi ilk 5 kitabı sırala yazdım ve cevap olarak lotr, hp, neftçaların kralı, Dune, asoiaf dedi. Ai'lık bitmiş

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık