Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] ChatGPT

ChatGPT hakkında düşünceleriniz nedir

• İnsanlık için faydalı olacak

Kullanılan: 44 63.8%
  • İnsanlık için zararlı olacak

Kullanılan: 11 15.9%
  • Korkutucu

Kullanılan: 5 7.2%
  • İlham verici

Kullanılan: 27 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    69
arkadaşlar selamlar,
geçenlerde openai kurumu chatgpt'nin yeni versiyonunu herkesin kullanımına açtı.
sosyal medyada son yıllarda çıkan en büyük icat olabileceği konuşuluyor. sorduğunuz sorulara herhangi bir dilde, karşınızda bir insan varmış gibi cevap verebiliyor.
gerçekten inanılmaz bir şey. internette pek çok örnek var, zaten tüm internet alemini salladı denilebilir.
burada hem bu chatbot ile ilgili ne düşündüğünüzü, hem de manga ve animeler ile ilgili sorduğunuz soruları ve chatbotun verdiği cevapları paylaşabiliriz diye düşündüm.
çok güzel sorular çıkabileceğini düşünüyorum. ben birkaç soru sordum ve gerçekten güzel cevaplar verdi.

(şu an çok fazla talep olduğu için girilemiyor bu yüzden örnek sorular ekleyemedim ama açılınca eklerim belki)

uygulamaya aşağıdaki linkten kayıt olup ulaşabilirsiniz.

Hikâye falan güzel yazıyor. Esprilerine güldüm ama yaratıcı bir şey sunmadı zaten, olanları veriyor. Soru olarak sorulduğunda örüntü de çözebiliyor ama açıklamaları yanlış oluyor. Hâlâ çok eksik.

arkadaşlar selamlar,
geçenlerde openai kurumu chatgpt'nin yeni versiyonunu herkesin kullanımına açtı.
sosyal medyada son yıllarda çıkan en büyük icat olabileceği konuşuluyor. sorduğunuz sorulara herhangi bir dilde, karşınızda bir insan varmış gibi cevap verebiliyor.
gerçekten inanılmaz bir şey. internette pek çok örnek var, zaten tüm internet alemini salladı denilebilir.
burada hem bu chatbot ile ilgili ne düşündüğünüzü, hem de manga ve animeler ile ilgili sorduğunuz soruları ve chatbotun verdiği cevapları paylaşabiliriz diye düşündüm.
çok güzel sorular çıkabileceğini düşünüyorum. ben birkaç soru sordum ve gerçekten güzel cevaplar verdi.

(şu an çok fazla talep olduğu için girilemiyor bu yüzden örnek sorular ekleyemedim ama açılınca eklerim belki)

uygulamaya aşağıdaki linkten kayıt olup ulaşabilirsiniz.

zamanında op güncel bölümlere baktın mı dedimdi yok demişti, 2021de kaldığı için kendisi biraz farklı şekilde sormak gerek

Kitap önerisi istedim. Bunları yazdı.

1984, George Orwell
Brave New World, Aldous Huxley
The Handmaid's Tale, Margaret Atwood
The Giver, Lois Lowry
The Hunger Games, Suzanne Collins
Fahrenheit 451, Ray Bradbury
A Clockwork Orange, Anthony Burgess
The Road, Cormac McCarthy
The Maze Runner, James Dashner
The War of the Worlds, H.G. Wells

Çok fonksiyonel bir chat uygulaması, excel çizdirebiliyorsunuz. Komutlar vererek istediğiniz dilde sohbet edebiliyorsunuz. Yazılım ile ilgili hatalarınız varsa elinden geldiğince düzeltebiliyor. Mesela benim takıldığım bir şey vardı code'da buna sordum bana 2-3 tane seçenek sundu. Tabi işime yaramadı ama en azından bir fikir elde edebileceğim bilmediğim kaynakları gösterdi. Yani henüz tamamlanmamış bir projenin bu kadar zekice hareket etmesi ve çok karmaşık sorularda bile max 10-15sn arasında cevap vermesi inanılmaz.

Şunu da sordum dedim ki, eğer sana hakaret vari şeyler ifade etsem beni sistemden banlar mısın , olur ya çoluk çocuk giriş yapıp küfür eder diye :D Cevap olarak ben herhangi bir kin güdecek bir yapı da değilim bu yüzden de engellemem söz konusu değil dedi. Verdiği cevaplar genel olarak tatmin edici, bakalım bizim bi ekşi'ye falan girse oradan çok ekmek çıkar bu yazılıma :D

"What would you do when your bad dreams come true?" seklinde bir soru yonelttim sahsa. Aldigim cevabı görmek isteyen olabilir diye paylasiyorum.

Well, first of all, it's important to remember that bad dreams are not usually a sign that something bad is going to happen. In most cases, they are simply the result of our brains trying to make sense of the random thoughts, experiences, and emotions that we have during the day. With that being said, if you have a dream that seems particularly vivid or realistic, and you are concerned that it might come true, there are a few things you can do to help yourself feel more in control and less anxious.

One thing you can do is to take some time to think about the dream and try to understand what it might be telling you. Sometimes, our dreams can be a way for our subconscious minds to communicate with us and provide insight into our thoughts and feelings. By taking the time to reflect on your dream, you might be able to gain a better understanding of what is causing you to feel anxious or concerned, and this can help you to feel more in control.

Another thing you can do is to try to practice relaxation techniques, such as deep breathing or meditation, to help calm yourself down. This can help to reduce any anxiety or fear you might be feeling, and it can also help you to feel more in control of your thoughts and emotions.

Finally, if you are still feeling anxious or concerned about your dream, it can be helpful to talk to someone about it. This could be a friend, family member, or even a therapist. By sharing your thoughts and feelings with someone else, you can gain a different perspective on your dream, and you can also receive support and guidance to help you feel better.

Overall, while bad dreams can be unsettling, they are usually not a sign that something bad is going to happen. By taking the time to understand your dream, practicing relaxation techniques, and talking to someone about your concerns, you can help to reduce any anxiety or fear you might be feeling.

Kitap önerisi istedim. Bunları yazdı.

1984, George Orwell
Brave New World, Aldous Huxley
The Handmaid's Tale, Margaret Atwood
The Giver, Lois Lowry
The Hunger Games, Suzanne Collins
Fahrenheit 451, Ray Bradbury
A Clockwork Orange, Anthony Burgess
The Road, Cormac McCarthy
The Maze Runner, James Dashner
The War of the Worlds, H.G. Wells
Edebiyat fakültesi öğrencisi gibi yazılımmış lan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık