Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] ChatGPT

ChatGPT hakkında düşünceleriniz nedir

• İnsanlık için faydalı olacak

Kullanılan: 44 63.8%
  • İnsanlık için zararlı olacak

Kullanılan: 11 15.9%
  • Korkutucu

Kullanılan: 5 7.2%
  • İlham verici

Kullanılan: 27 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    69
Edebiyat fakültesi öğrencisi gibi yazılımmış lan

Edebiyat konusunda akıyor maşallah. :) :bilmem:

Örneğin, "The Master and Margarita" Mikhail Bulgakov tarafından yazılmış bir kitaptır. Bu kitap, Sovyetler Birliği'nde yazıldığından dolayı yayınlanamamış ve ancak ölümünden sonra yayınlanmıştır. Kitap, bir roman ve bir trajedi olarak iki ayrı hikâyeyi içerir ve okuyucular tarafından genellikle beğenilir. Bir başka az bilinen kitap da "The Brief Wondrous Life of Oscar Wao" Junot Díaz tarafından yazılmıştır. Bu kitap, Pulitzer Ödülü'nü kazanmış ve okuyucular tarafından genellikle beğenilen bir kitaptır. Umarım bu önerilerden birini deneyerek beğenirsiniz.

bikaç kod sordum, sonra o kodun içinde anlamadığım yerleri sordum baya derinlemesine açıklıyor ayrıntıya indiğinde bile bazen hafif bi tekrara düşse de... sorduğun sorunun genelliği cevabın aşırı geniş olmasını etkiliyor.
Öğrenebilen bir algoritma değil miydi ya? Ona güvenip yazacaktım.
geri bildirimlerle ayarlama yapıyorlar da bu bi dil modeli keko fazlası değil. hani mobil klavyende sonraki kelimeyi kullanımına göre önerir ya bu da onun çok geniş çaplısı dfglk
Haluk Bilginer, Mahsun Kırmızıgül'ü canlandırmıştır dedi.

Programı bozduk. :) :bilmem:
yanlış ve hatalı cevaplar üretiyor diyor zaten açıklamasında, o yüzden gpt4 gelince çıkacak olana bi bakmak lazım. o 500x daha fena olacak dsflgjk

Yalnız sürekli ben bir dil modeliyim deyip hiçbir soyut soruyu cevaplamaması bir nebze can sıkıcı :D. Şimdi diyeceksiniz ne bekliyorsun. Ama şiir, öykü falan yazabiliyor? Aynı şekilde "X hakkında ne olur sence" gibi cevaplara çeşitli bilgileri derleyip oradan gelme algoritmayla bir şeyler söylemesini beklemiştim açıkçası :D.

Yalnız sürekli ben bir dil modeliyim deyip hiçbir soyut soruyu cevaplamaması bir nebze can sıkıcı :D. Şimdi diyeceksiniz ne bekliyorsun. Ama şiir, öykü falan yazabiliyor? Aynı şekilde "X hakkında ne olur sence" gibi cevaplara çeşitli bilgileri derleyip oradan gelme algoritmayla bir şeyler söylemesini beklemiştim açıkçası :D.
neler sordun

Türk siyasetinin mevcut durumunu analiz edebilir misin vesaire gibi sorular sordum yan çizip durdu :D.
e olum fghlkjf 2021de kaldığı için güncele ulaşamıyor bu uygulama, interneti de tarayamadığı için onun etrafından dolaşarak sorman lazım. geliştiricileri ona engel koymuştur normal olarak

mesela bi organizasyonun amacını sorduğunda sorun yok ama planlarını sorduğunda ona da engel oluyordur, mesela akpnin ekonomi planı nedir falan dersen ona da yanıt veremez diye düşünüyorum şlfsdkgfdg

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık