Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 357 95.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    374
Gerçek korsan değil. Korsan bakış açısına sahip olsa adil dövüş demeden Luffy'i orada indirirdi.

Yonkou'nun çatısı altında bütün gün donut yiyen değişik bir tip. Teach'in tayfadaki elemanlar korsan misal, zerre acıma yok.

Yazdıklarında yapılan eleştirilere bir cevap olsa karşılıklı duvar işinden sıyrılabiliriz xD

Bak ben burada Peros'un işe yararlılık açısından Kata'dan üstün olduğunu, Kata'nın bir başka Law versiyonu olduğunu iddia etmişim.

Verdiğin cevap şu.
Peros, Kata'dan güçsüz.
Ace çok zayıf.
Zoro gifter kesiyor güçsüz, apoyu dövememiş falan filan xD

Bu nedir ya :hhh:
Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer reis.Sana daha önce argüman sunarak yazmayı denediğimde karşılaştığım tavrın aynısını sana iade ediyorum böylelikle.Hoş olmuyor galiba ? Ha sen yine de yaz diyorsan yazayım eski şekilde.Perospero'nun tüm kek arcı içerisindeki icraatlarını söyliyeyim sana Linlin'i kandırıp sağa sola koşturmak,İchji'den dayak yemek,Pedro'yu ezmek,Germa'yı şekerle kitleyip tehdit etmek.Bundan fazlasına sahip değil Perospero.
Kata'nın ise İchiji'yi teklemesinden tut,partide içinde olduğu tayfadaki kimseden yardım görmeden tek başına Bege,Pedro,Jinbei gibi adamlarla uğraşması var,kimsenin çakmadığı ama kendisinin 50 Luffy arasından gerçeğini görüp onu yakalaması var,adamların Linlin'lerden kurtulma ihtimalini düşünerek gemilerine binip bunun sonucunda Pedro'nun oradan ayrılmak için kendini feda etmesi var,Dof gibi adamı estetik bir şekilde döven Luffy'yi saatlerce dövmesi var.Kısaca var olan manga panelleri üzerinden böyle bir yorum çıkarabileceğin bir durum yok.

Gerçek korsan değil. Korsan bakış açısına sahip olsa adil dövüş demeden Luffy'i orada indirirdi.

Yonkou'nun çatısı altında bütün gün donut yiyen değişik bir tip. Teach'in tayfadaki elemanlar korsan misal, zerre acıma yok.
Döverken eğitim verdi sözde Oda'nın mantığına göre. :artiz: En son bu saçmalığa GOH kore serisinde rastlayınca iyice anladım.Oda'nın bu kadar düşmüş olmasına anlam veremiyorum ana karakteri için.

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer reis.Sana daha önce argüman sunarak yazmayı denediğimde karşılaştığım tavrın aynısını sana iade ediyorum böylelikle.Hoş olmuyor galiba ? Ha sen yine de yaz diyorsan yazayım eski şekilde.Perospero'nun tüm kek arcı içerisindeki icraatlarını söyliyeyim sana Linlin'i kandırıp sağa sola koşturmak,İchji'den dayak yemek,Pedro'yu ezmek,Germa'yı şekerle kitleyip tehdit etmek.Bundan fazlasına sahip değil Perospero.
Kata'nın ise İchiji'yi teklemesinden tut,partide içinde olduğu tayfadaki kimseden yardım görmeden tek başına Bege,Pedro,Jinbei gibi adamlarla uğraşması var,kimsenin çakmadığı ama kendisinin 50 Luffy arasından gerçeğini görüp onu yakalaması var,adamların Linlin'lerden kurtulma ihtimalini düşünerek gemilerine binip bunun sonucunda Pedro'nun oradan ayrılmak için kendini feda etmesi var,Dof gibi adamı estetik bir şekilde döven Luffy'yi saatlerce dövmesi var.Kısaca var olan manga panelleri üzerinden böyle bir yorum çıkarabileceğin bir durum yok.
Algılara kurban gittiğini üzülerek görüyorum, genelde başka karakterleri araya koyarak yazmam :artiz:

Peros tayfayı öyle bir sıkıştırdı ki, Pedro intihar etmek zorunda kaldı. Daha sonra da olayları hep kontrol altında tutan Peros oldu. Kata ise yemek saati uğruna tüm ailesine ihanet etti, adil dövüşme saçmalığına girmiyorum bile bak. Kata'nın güç olarak bir şeyler gösterdiği hatta arcın belli bir dönemine kadar dört dörtlük gittiğini ben de söylerim ama ne zaman aşk kıvılcımları başladı, o zaman Peros'un çok gerisinde bir karakter olduğunu gösterdi.

Katakuri Luffy ile olan dövüşüne kadar çok iyiydi ama ondan sonrası sıfır bence.

Algılara kurban gittiğini üzülerek görüyorum, genelde başka karakterleri araya koyarak yazmam :artiz:

Peros tayfayı öyle bir sıkıştırdı ki, Pedro intihar etmek zorunda kaldı. Daha sonra da olayları hep kontrol altında tutan Peros oldu. Kata ise yemek saati uğruna tüm ailesine ihanet etti, adil dövüşme saçmalığına girmiyorum bile bak. Kata'nın güç olarak bir şeyler gösterdiği hatta arcın belli bir dönemine kadar dört dörtlük gittiğin ben de söylerim ama ne zaman aşk kıvılcımları başladı, o zaman Peros'un çok gerisinde bir karakter olduğunu gösterdi.

Katakuri Luffy ile olan dövüşüne kadar çok iyiydi ama ondan sonrası sıfır bence.
Kişiden kişiye göre değişen yorum farklılıkları bunlar.Kata'nın arcın başından itibaren yaptıkları öyle 2 şey yapılarak geçilecek şeyler değil benim için.En başta dediğim olay da buydu.Sen adil dövüşme saçmalığı diyorsun ben gücüne güvenen birisinin prensipleri diyorum.Optaki karakterlerde genel olarak böyle durum yok diye garip karşılanabilir ama normal.Adam daha dövüşün başında diyor teke tek dövüştüğümüzü sanıyordum diyerek zaten.

Adam yıkılıyor. Oda nın ustalık işlerinden.
Kata nın sevilme / sevilmeme oranına yaklaşan başka karakter var mi yahu? 296 oya 13 oy.
Halk değerini bilmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık