Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 357 95.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    374
Olmaz.Bir dövüşün ortasında dur bir saniye Wc molası alıyorum ben diyemezsin ortada önceden bir anlaşma yoksa.Madem bir taraf adil dövüş kasıyor durum böyle.
Anlamamazlıktan geliyorlar niye anlamıyorsun :ehe:

Sapıklık derecesinde onurlu dövüşe inanan adam dövüşün ortasında kaçan rakibine niye saygı duysun var mı böyle bir saçmalık ya hahaha...

Sapıklık derecesinde onurlu dövüşe inanan adam dövüşün ortasında kaçan rakibine niye saygı duysun var mı böyle bir saçmalık ya hahaha...
Bende diyorum ki iki tarafta dinlenmek için duruyor. Bak buna saçma dersen bir şey demem. Ama iki tarafa kendi halinden memnun. Ben o yüzden çok şey etmiyorum.

Kata'nın yaptığı maçta hakem yokken karşı tarafta adil dövüşmüyorum hakeme gerek yok derken hakem varmış gibi davranması gidip kendini yaralaması.Saçmalık.Sözde onuruna yediremiyor.Luffy kaçarken onuruna yediriyor ama ve zaten adil dövüş aramadığını söylüyor.Ortada adil birşey yok adama gidip böyle davrandırıyorsun.Tamamen Oda'nın halt yemesi mantıklı bir tarafı yok.

Mihawk'a onursuz bir adam diyebilir miyiz :D Hani dövüşten kaçmak için erteliyor ya dövüşleri kredi kartı gibi adam taksit taksit dövüşüyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık