Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 357 95.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    374
Sadece sen dedin diye. Ayrıca söylediklerinin çoğu Ace içinde geçerli diye yazıyorum. Bu arada Ace'i severim.
Nasıl alaka kurdun peki ? Ace'nin WB'ye bakışı ile Kata'nın Bigmom'a bakışı bir mi ? O nasıl bir mantık ya ?

Hocam bende o emekçileri kesmesinden sonra biraz kırıldım ama korsan olunca normal olarak karşılamak gerekiyor bu durumu. Kötülük yapmayacaksa buna neden korsan diyelim?Bir de onurluluk ile adam öldürmek arasında bir fark göremedim. Katakuri orda her kim olursa olsun güçsüz ayrımı yapmaksızın yine öldürecekti. Sırf güçsüz diye öldürmedi orda.

Evet korsanlar arası dövüşte onurlu davranması ile mallık yaptı buna da katılıyorum. Bunu kendimce nasıl doğru anlatirim bilmiyorum ama eğer bunu yapmasa Luffy %99.7 ihtimalle ölecekti orda. Hikayenin de işine gelmiyor o durum.
Sadece o da değil, dövüş içerisinde çaya çıkması, mod biterken uyarması, kalk, kalkma, bitti, bitmedi olayları. Ailesini o kadar çok düşünürken bir anda ailesine en büyük zararları verecek tayfaya yol veriyormuş hissi yarattı bende o yüzden boş karakter olarak etiketlendi. Ha Luffy'nin insanlara yardımını ve ailesine zararsız olduğunu iyice tanıyıp anlar daha sonra böyle büyük bir aşk beslerdi eyvallah derdik.

Sadece o da değil, dövüş içerisinde çaya çıkması, mod biterken uyarması, kalk, kalkma, bitti, bitmedi olayları. Ailesini o kadar çok düşünürken bir anda ailesine en büyük zararları verecek tayfaya yol veriyormuş hissi yarattı bende o yüzden boş karakter olarak etiketlendi. Ha Luffy'nin insanlara yardımını ve ailesine zararsız olduğunu iyice tanıyıp anlar daha sonra böyle büyük bir aşk beslerdi eyvallah derdik.
Luffy'nin "bir şekilde" etkilediği karakterlerden sadece bir tanesi bu. Ben garipsemiyorum o yüzden bu durumu.

Nasıl alaka kurdun peki ? Ace'nin WB'ye bakışı ile Kata'nın Bigmom'a bakışı bir mi ? O nasıl bir mantık ya ?

Sadece o da değil, dövüş içerisinde çaya çıkması, mod biterken uyarması, kalk, kalkma, bitti, bitmedi olayları. Ailesini o kadar çok düşünürken bir anda ailesine en büyük zararları verecek tayfaya yol veriyormuş hissi yarattı bende o yüzden boş karakter olarak etiketlendi. Ha Luffy'nin insanlara yardımını ve ailesine zarar olduğunu iyice tanıyıp anlar daha sonra böyle büyük bir aşk beslerdi eyvallah derdik.
Bakış açısı ise daha farklı. Katakuri kardeşlerini seviyor. Anayı zaten yavaş yavaş bıraktı.

Olay etkilemesi değil o etkilemeyi yeyip yemediğin eğer o türden düşüneceksek @Visums her etkilenmeyi yiyelim o zaman.

Ha yiyenlere afiyet olsun bu arada :good:
Valla "oha çok havalısın hemen sana iyi davranayım" kıvamında olmadı zaten bu olay. Başta çöp gibi davranırken Luffy'nin dövüşte yaptığı haraketleri ile birlikte dövüşten keyif almaya başladı. Bu şekilde de devam etti.

Valla "oha çok havalısın hemen sana iyi davranayım" kıvamında olmadı zaten bu olay. Başta çöp gibi davranırken Luffy'nin dövüşte yaptığı haraketleri ile birlikte dövüşten keyif almaya başladı. Bu şekilde de devam etti.
Dövüşün teke tek onurlusuna inan karakter değil mi Kata sen de öyle olduğunu düşünüyorsun.

Peki teke tek dövüştüğü rakibi Kata'yı bırakıp Ailesine dalmadı mı ? daldı hatta Kata kızdı bu duruma, sonra teke tek dövüşte modu bitince tabanları yağlamadı mı ? Yağladı. Eee teke tek dövüşün onurlusuna inanan bu karakterin rakibinden etkilenmesini gerektiren ne var geride ? O kadar onurlu dövüşe inanıyor ki kendisini falan deliyor, sonra bakıyorum kaçıp giden başkalarına dalan karaktere sırf dayak yiyebiliyor diye aşık oluyor xD

Boş karakterdir Kata en azından benim için ve bunun sağlam nedenleri vardır öyle sırf laf olsun diye yazıyor değilim, yediremezsin yaptıklarını en fazla senaryo o kıvama gitti o da o şekli aldı dersin.

Dövüşün teke tek onurlusuna inan karakter değil mi Kata sen de öyle olduğunu düşünüyorsun.

Peki teke tek dövüştüğü rakibi Kata'yı bırakıp Ailesine dalmadı mı ? daldı hatta Kata kızdı bu duruma, sonra teke tek dövüşte modu bitince tabanları yağlamadı mı ? Yağladı. Eee teke tek dövüşün onurlusuna inanan bu karakterin rakibinden etkilenmesini gerektiren ne var geride ? O kadar onurlu dövüşe inanıyor ki kendisini falan deliyor, sonra bakıyorum kaçıp giden başkalarına dalan karaktere sırf dayak yiyebiliyor diye aşık oluyor xD

Boş karakterdir Kata en azından benim için ve bunun sağlam nedenleri vardır öyle sırf laf olsun diye yazıyor değilim, yediremezsin yaptıklarını en fazla senaryo o kıvama gitti o da o şekli aldı dersin.
Ama Luffy'nin hali hazırda orada tükenmiş olduğunu da biliyor Kata sonuç olarak. Yani senin görüşün bu yapacak bir şey yok. :D

Edit: En başta "bir şekilde" dememin nedeni de seri içinde bunun gibi bir sürü olay var, sadece Luffy bazında da değil. Ya yersin ya yemezsin sana kalmış ama şu zamana kadar yiyip sorgulamadıysak bu karakterde istisna olmamalı bence.

Ailesine ne zaman daldı? Ailesi onun peşine düşmedi mi? Onun isteyerek yaptığını hatırlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık