Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Bu mantıkla Luffy>=Kaido'nun sağ kol=Katakuri=Marco=Shiryu olur :D

Sağ kollar arasında sıralama yaparsak Luffy Katakuri'yi şu an geçti.

Her sağ kol ayrı basamak o yüzden Marco Luffy'den güçlüdür şimdilik :) Wano'da geçer.
Her sağ kol ayrı bir basamak değil benim için. :D Hepsi de aynı ligin adamı. Hani eğer ki Luffy>Kata diyorsan aynı zamanda Luffy>Marco da demen lazım bana göre. :/ Hatta mesele Luffy de değil. Geçelim onu.

Marco>Kata diyebilmek için hiçbir argüman yok elimizde. Tersi de geçerli tabi. Yine de görüştür elbette bir şey diyemem ama çok uçarı yorumlar var.

Bu mantıkla Luffy>=Kaido'nun sağ kol=Katakuri=Marco=Shiryu olur :D

Sağ kollar arasında sıralama yaparsak Luffy Katakuri'yi şu an geçti.

Her sağ kol ayrı basamak o yüzden Marco Luffy'den güçlüdür şimdilik :) Wano'da geçer.
Her sağ kolun ayrı bir basamak olduğu belli değil.Aynı konumdaki karakterler arasında illa tek tek güç hiyerarşisi belirlemeye gerek yok bence.İlla birbirlerinden net üstün olma durumu olmayabilir.

Her sağ kol ayrı bir basamak değil benim için. :D Hepsi de aynı ligin adamı. Hani eğer ki Luffy>Kata diyorsan aynı zamanda Luffy>Marco da demen lazım bana göre. :/ Hatta mesele Luffy de değil. Geçelim onu.

Marco>Kata diyebilmek için hiçbir argüman yok elimizde. Tersi de geçerli tabi. Yine de görüştür elbette bir şey diyemem ama çok uçarı yorumlar var.
Şu saaten sonra Luffy>Kata demeyecek ne diyecek Mahmut mu diyecek ?

Luffy dövüş esnasında yeterince fırsat bulursa, alacağı upla amillere bile yürür, Fuji'yi de alır :artiz:

Marco kazanır.Daha önce hikayesini de yazmıştım.Mom komutanları gerçek dövüşlere hiç girmemiş.Fiske yemeyen adamlar kraker de öyleydi.Meyveyi bırak Marco dayak tecrübesiyle bile kazanır.

Şu saaten sonra Luffy>Kata demeyecek ne diyecek Mahmut mu diyecek ?

Luffy dövüş esnasında yeterince fırsat bulursa, alacağı upla amillere bile yürür, Fuji'yi de alır :artiz:
Luffy şu an alır amirali zaten.Lucci dövüşü kadar zorlanmadan hatta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık