Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Katakuri'yi BM bile adam yerine koymuyordu WCI'de. Aynı BM Zoro'nun kral hakisiz saldırısına "kaç Kaido" diyordu. "Annemi yenmeye gelçen bi abiy" diyen adamı ben de ciddiye almam :hhh:
Sağlam bir hikaye uydurmuşsunuz. Peki Katakuri BM'yi takmış mı?

Ayrıca Zoro sahnesinde Big Mom'ın ifade şu: Dikkat Et Kaido. O normal bir kılıç değil.

Şu tepkiden Zoro övuyorsanız Zoro bitmiş demektir.

Ee adam yerine koymamış. Kendi oğlunu bile öldürüyor zaten Big Mom. "Sen benim oğlumsun aslanım benim" anlamında demediğine göre aşağılamak için diyor. Korsanlıkta sağ kolluk olayı var. Oda bunu kaç kere gösterdi seride. Roger-Ray, Shanks-Ben gibi. Sen sadece benim oğlumsun kendini bi halttan sanma diyor. Katakuri "hıyır ınnıcığım öyle değil" dediğine göre kabul de ediyor. Etmese "Annemi yenmeye gelecen mi" demez rahmetli Luffy'e. Buradaki hali ile Wano'daki hali bariz BM'in. Burada Katakuri'yi yenen Luffy, g4 halindeyken zbammmm diye meyvesiz Kaido'dan tek yedi. Tek fiske bile vuramadı, gözünü maphusta açtı. Aynı Kaido'yu meyvesi açıkken Zoro kesti, üstüne power up alıp King ile vs attı. King kral hakiyle yenilmiş biri. Hikayeci belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık