Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Kata'yı yenen Lütfünün Kaido ile karşılaşması ortada.
Klasik Luffy'nin ark bossuna ark başında ezilmesi. Üzerine intihar bombacısı gibi Yonko'ya saldırırsa nasıl farklı bir sonuç bekliyorsunuz anlamadım. Orada Luffy'i çıkart yerine Crocodile'ı, Dof'u, Katakuri'yi falan koy sonuç çok daha farklı olurdu çünkü çok daha düzgün bir stratejiyle saldırırlardı. Oradaki Luffy WCI'deki aldığı power upları bile kullanamıyor.

Biff yani.

Lan 6 oyunuz var 4ü zorocu 1'i gizli zorocu mw hala objektiflik satıyorsun.
İsterse 1 oy olsun yani ?

King'i yenmek için Melez Kaido'ya kalıcı yara bırakan adam Kral haki power upu aldı.
Kata'yı yenen lütfü tek yedi normal Kaido'dan.

Ötesi var mı ? Yok. İstersen bin oyun olsun halla halla :oleyo2:

Not: Reisler seviyorum hepinizi ama bu konuyu tartışmam o yüzden alıntılamayın cevap atmayınca üzülüyorum alıntılanınca...

Kata'nın yenildiği saldırı

King'in yenildiği saldırı

Kata'nın yenildiği karakter

King'in yenildiği karakter.

Kata'yı yenen karakterin Kaido ile karşılaşması.

King'i yenmek için Kral haki Power Up'u alan karakterin Kaido ile karşılaşması

Enma'nın önemi vurgulanmamış. Çatıdan Kaido'ya yara bırakarak indiği ovule ovule anlatılan Zoro'nun, Enma tutup kaldırana kadar Zoro'yu teste tutana kadar kral hakisini iliklerinden çekip ortaya çıkarana kadar King tarafından nasıl hoşafı çıkarıldığı, King'in biraz da böyle dövem biraz da şöyle dövem biraz da kılıçcılık oynayıp sana bir şans verem diyerek Zoro'yu nasıl dövdüğü atılmamış.

Zoro kral haki abanarak sonunda bayılarak King'i yendiği atılmamış. Savaşlarının 15 dakika sürdüğüne vurgu yapılmamış.

Savaş biraz daha uzasa Zoro'nun kılıcı tarafından yaşamı çekilerek öleceği söylenmemiş.

Ayrıca Mochinin ateşe karşı bir zayıflığı da var. King'in magma saldırıları karşısında Katakuri'nin çok bi şansı yok.
Magma değil, magmaya benzetilen ateş.
Meyve yeteneğini efektif bir şekilde kullanamyan Katakuri'nin
Ne tövbe de allah çarpar adam uyanış açmış, Mochiyle yapılabilecek her leyi yapıyor. Kingse kendinde Irkına özel uçma ve dayanıklılık özelliği varken gereksiz bir peteradon meyvesi yemiş.
Katakuri'nin King'in savunmasını aşması mümkün değil.
Aşması gerekmiyor insanlar okuduğunu çok çabuk unutuyor deyip daha yeni okduğumuz yerleri unutmuşsun, King'in savunmasını aşman şart değil hızlanırken savunmasından feda ediyor savunması kapanıyor.
Ayrıca konu sadece savunma değil, King'in de inanılmaz hızlı olduğunu gördük, bu konuda da Katakuri'den geri kalır yanı yok. Kısaca dayanıklılık ve ateş üstünlüğüyle King için rahat bir galibiyet olur.
Kendin çalıp kendin oynamışsın.. King'in aşırı bir hızı da yok. Hızlı ama öyle aman aman bir olayı yok. Marco bunu kardeşiyle beraber 2v1 kaldırıp, yatırıyordu. King için rahat bir galibiyet olurmuş peki xd.

Herkesin ki bir mi sanıyon Luffy doğrudan kafasına alıyor o saldırıyı. Ve Kaido'dan alıyor. Luffy çatıda 3-4 darbe yiyor öyle hakinin patladığı saldırılardan. En son anca Ragnaroka düşüyor. Onda da kalkıyor yarım dakikaya.

Bir en sonda çok güçlü saldırı yiyor King. Onun öncesindekiler zaten abarttiginiz kadar değil. Kata vs Luffy de çok daha fazla haki kıvılcımlarının çıktığı sahneler var. ( Son atak hariç.)

Son atakta da King zaten mortluyor. Katakuri öyle düşmedi.
Zoro'nun kral hakiyi bu kadar etkili kullanamzken Kaido'yu yardığını unutma.

Zoro, Kaido'yu yardıktan sonra aşağı iniyor ve King ile savaşmaya başlıyor, Kaido karşısında yaptıklarına rağmen King'e çizik dahi atamıyor. Yani şöyle, p up öncesi Zoro Kaido'yu kesebilirken King'e zarar veremiyor. Ortada nasıl bir dayanıklılığın söz konusu olduğunu anlamanız gerekiyor. Zoro, kral hakiyi daha etkili ve kontrollü şekilde kullanana kadar King karşısında varlık gösteremiyor.

Kek arctaki Katakuri'nin bu savunmayı aşması mümkün değil, ayrıca ateş üstünlüğüyle beraber King için rahat bir galibiyet olur.

Katakuri'nin gözlemini çok abartıyorsunuz.

Ayrıca Mochinin ateşe karşı bir zayıflığı da var. King'in magma saldırıları karşısında Katakuri'nin çok bi şansı yok. Meyve yeteneğini efektif bir şekilde kullanamyan Katakuri'nin King'in savunmasını aşması mümkün değil. Ayrıca konu sadece savunma değil, King'in de inanılmaz hızlı olduğunu gördük, bu konuda da Katakuri'den geri kalır yanı yok. Kısaca dayanıklılık ve ateş üstünlüğüyle King için rahat bir galibiyet olur.
Mochinin suya karşı zayıflığı yok muydu ben mi yanlış hatırlıyorum.

İsterse 1 oy olsun yani ?

King'i yenmek için Melez Kaido'ya kalıcı yara bırakan adam Kral haki power upu aldı.
Kata'yı yenen lütfü tek yedi normal Kaido'dan.

Ötesi var mı ? Yok. İstersen bin oyun olsun halla halla :oleyo2:

Not: Reisler seviyorum hepinizi ama bu konuyu tartışmam o yüzden alıntılamayın cevap atmayınca üzülüyorum alıntılanınca...
King geberdi gitti yamuldu zaten o power up adama bir beden büyük geldi onu yenmek için falan verilmiş bir şey değil. Zoro, çatıda Kaido için aldı o power upı, Kinge 2 beden büyük geldi Fatihin hakisi

King'in övecek özelliğini bulamadıkları için nasıl yenildiğini övmeye başlamışlar. :hhh:
Sayalım mobilden madde madde yazamasamda.Fiziksel gücü ırksal ve Kata’dan fazla + Zoanı var.Magma ateşi mochiye ters.İstediği zaman hızlanma gibi bir özelliği var vites arttırırsa hızda öne geçebilir.Dinozor derisi ve sertliği var Zoro bana mısın demiyorsunuz dedi.Luffy yumruk atsa suratına deriyi aşamazdı yani.En önemli özelliği de ateşi yandığında hasar almaması.Doğrudan vuruşta patlama gibi özellikleri var.Havaya hakim jet uçağı gibi hareket edip kanatlarını çok yönlü kullanabiliyor.B.haki ve gözlem haki zaten kullanıyordur ihtiyacı olduğunda haki harcıyor.Kılıcı avantajına kullanıp her türlü dövüş stilini uyguluyor.Lazer hızında delici saldırısı var rakibin bloklaması imkansız sadece savuşturarak kaçabileceğini Zoro söylüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık