Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    432
Ateş zaten mochiye ters daha doğrusu sıcaklık ters.Jinbe bunu ispatlamıştı.King magma gibi alevi bastığında Kata vücudunu eskisi gibi kontrol edemez.Kata mükemmel ve açıksız sanılmasın.

Ben iki denk karakterin savaşını okumadım sen okumuş olabilirsin. Ben kendini ayağa kalkıp bilerek sırt üstü kendini yere bırakan bir adam okudum.

King'in savunması da aç kapa şeklinde çalışıyor. Katakuri zaten Zoronun ataklarına dayanamaz ama dayanması gerekmiyor ileri seviye gözlemiyle, Kingten daha uzun süre dövüşür Zoro'yla.
En fazla King'in direkt aldığı saldırıları almamayı başarır, ilk başarılı ataktan sonra devam etme şansı yok.
Üç tane ne zamandan beri sayısız oluyor?

Sayısız atak yiyen Katakuri. Bunların içinde haki fışkırmalarınım yoğun yaşandığı bir sürü atak var. Bir de kendi silahıyla kendini delip uetunr 3 saat savaşması var.

Objektif olan kıyaslamayamaz zaten bunları.
O saldırılardan bir tanesine ruhunu teslim eden karakterler var, mesela Luffy. Üç ya da dört, kaç taneyse artık. Rakibiyle arasındaki muazzam seviye farkına rağmen iyi götürdü King.

Kata'nın yenildiği saldırı

King'in yenildiği saldırı

Kata'nın yenildiği karakter

King'in yenildiği karakter.

Kata'yı yenen karakterin Kaido ile karşılaşması.

King'i yenmek için Kral haki Power Up'u alan karakterin Kaido ile karşılaşması

Kral haki kullanan güncel Zoro Wcı sonu Luffy’i indirir.Bunu anlayınca kimin kazanacağını görmek kolay.Çünkü o Luffy direk wanoya gidiyor Kaido sopasına kral haki ekleyince anında tek yiyor.Zoro tek atacak olarak anlaşılmasın ama 2 saldırıdan sonra King gibi bitirici vuruşu yaparmış kral hakiyle.

Kata'nın yenildiği saldırı

King'in yenildiği saldırı

Kata'nın yenildiği karakter

King'in yenildiği karakter.

Kata'yı yenen karakterin Kaido ile karşılaşması.

King'i yenmek için Kral haki Power Up'u alan karakterin Kaido ile karşılaşması

İnsanlar gerçekten okuduklarını çok çabuk unutuyor.

En fazla King'in direkt aldığı saldırıları almamayı başarır, ilk başarılı ataktan sonra devam etme şansı yok.
Katayla, Zoroyu mu kıyaslıyoruz anlamadım ? King savunmasıyla ön plana çıkıyor zahmet olmasında Katakuriden daha fazla saldırı alacak çapta olsun, o da olmasa bu vs'yi açmazdım bile. Marco, King ve Katadan da fazla Kral hakili saldırı alır ama bu mu ölçü yani. King'in Kataya tek atacak saldırısı var mı yok ? Gaga atmayla olacak işler değil bunlar Katakurinin özel olduğu alan saldırı almaması, gözlemi sen saldırı aldığında hasar alacağından bahediyorsun önce bir dokunda herife :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık