Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
İyi de neden olmasın, King'te Katakuriye dokunmasını sağlayacak bir meziyet var mı mesela...
King Kaido’da kalıcı yara açabilen bir rakibe bile savunması ile ecel terleri döktürmüş birisi. Açıkçası ben Katakuri’ye ayrılan bilmemkaç sayılık dövüşteki Luffy’ye karşı olan performansına bakınca, King ile dövüşlerinin sonunu kafamda sizden daha farklı canlandırıyorum. İkisi de sağ kol olduğu için iki tarafa da oy gitmesi normal ama King hafife alınıyor gibi geldi bana.

King Kaido’da kalıcı yara açabilen bir rakibe bile savunması ile ecel terleri döktürmüş birisi. Açıkçası ben Katakuri’ye ayrılan bilmemkaç sayılık dövüşteki Luffy’ye karşı olan performansına bakınca, King ile dövüşlerinin sonunu kafamda sizden daha farklı canlandırıyorum. İkisi de sağ kol olduğu için iki tarafa da oy gitmesi normal ama King hafife alınıyor gibi geldi bana.
Burada Zoro'nun gücü stabil değil. Enma ile çok değişken oldu hasari. Enmasız Kaido'ya çizik atamıyordu. Çatı performansı zaten King performansından iyiydi. King'te sona kadar Enma'nın gücünü hiç salmadı. Sonra zaten Enma'nınnhjysuzluk çıkartması ve o müzik sesi felan derken Enma beni test ediyor muhabbetine girdi bu sefer kral haki power upi aldı. Zaten Kaido'ya da izi kral hakisi tetiklendigi için bırakıyor. O atak gücünü normalde çıkarabilecek olsa King'i hoşaf eder.

Sen Kaido'ya açtığı hasarı King'e vurdu da bir şey yapamadı mi sanıyon? Onu vurdu mu yendiğini gördük.

King'e attığı son atağı hariç hiçbir saldırısını Ashura üstüne koymam Kaido'ya atmış olduğu.

Enma'ya yüklenip attığı su uçan saldırı ile boynuzu kesti. O etkide hasar King karşısında hiçbir yerde görmedik.

Hafife alınan Kata'ydı hep. King'in Kata'nın rahat yeneceğini ve hatta Queen'in bile Kata'yı yeneceğini söylüyorlardı.

O da unutuldu. Bu ikisinin savaşında ortaya çok fazla yoğun haki patlamaları gördük. Onlar kral haki değil diyor millet. Değilse b.hakiyse de çok farklı bir durum var ortada. O kadar b.haki taşımasının patlamasının yaşandığını kimse de görmedik.
Bence bütün kralın hakisi kullanıcıları az da olsa saldırılarına ekliyor. Luffy vs Chinjao, Luffy vs Doff, Luffy vs Kata olsun mutlaka haki çarpışması gördük. Bunu direkt saldırılarına ekleyip üst sınıfa taşıyınca da Kaido gibi kullanmış oluyorsun. Yani şu panallerin hepsi raslantı olamaz sanki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık