Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Güçlenme şekillerinden ötürü tatmin olmasam da şimdilik Zoro ikisine de kaybeder.
Bir kere de şaşırt be :hhh:

Kata vs. King'de, ama Kata'nın haoshoku'su var diyen adam söz konusu Zoro olunca kral hakiyi falan adam yerine koymuyor.

King'in alevini kapatıp savunmayı düşürdüğü anlarda Katakuri'nin gözlemi ve uyanışı sayesinde dibinde soğan halkası çıkartıp sümsük bombardımanı yapacağını kimse inkar edemez. Haoshoku haki kullanan bir karakter ayrıca. Katakuri King'i dinlendire dinlendire döver dayak arsızı olur hatta dayak atmaktan bitap düşer hemen peşine o da yığılır. Bakın burada King'in dayanıklılığını da özellikle ifade ediyorum çünkü yiyeceği dayağın süresi epey uzun olur, o kadar süre dayanmak güç ister.

Bir de Zoro'yu oylamayıp Kid ve Law'a oy vermiş :D

Kata vs. King'de, ama Kata'nın haoshoku'su var diyen adam söz konusu Zoro olunca kral hakiyi falan adam yerine koymuyor.

İçime sinmese de Law ve Kid dedim çünkü ikisi imparator düşürdü. Zoro ise imparatora nazaran keklik avladı. İmparator 2'den daha fazla King'i rahat yenebileceğine göre Law ve Kid öndedir.

Son düzenleme:

Kanka kusura bakma ama sende biraz fazla Zoro fanlığı görüyorum objektif bile bakamıyorsun başka bir konuda bana zoro imparator da yenebilir demiştin o yüzden pek ciddiye alamıyorum seni

Son düzenleme:
Zoro'nun kral hakiyi bu kadar etkili kullanamzken Kaido'yu yardığını unutma.

Zoro, Kaido'yu yardıktan sonra aşağı iniyor ve King ile savaşmaya başlıyor, Kaido karşısında yaptıklarına rağmen King'e çizik dahi atamıyor. Yani şöyle, p up öncesi Zoro Kaido'yu kesebilirken King'e zarar veremiyor. Ortada nasıl bir dayanıklılığın söz konusu olduğunu anlamanız gerekiyor. Zoro, kral hakiyi daha etkili ve kontrollü şekilde kullanana kadar King karşısında varlık gösteremiyor.

Kek arctaki Katakuri'nin bu savunmayı aşması mümkün değil, ayrıca ateş üstünlüğüyle beraber King için rahat bir galibiyet olur.
Bir konuda da yanıl be :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık