Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Kata, King'e hiçbir şey yapamaz. Öyle bir saldırı gücü yok adamın :ehe:
Bu söylediğini söylerken kendini kandırdığını varsayıyoruz ve gülüp geçiyoruz. Çünkü bu dediğin mümkün değil. Luffy'nin o devasa yumruklarını yumruğuyla karşılayan birinin saldırı gücünün az olması beklenemez.

Bak şöyle bir sahne var iyi izle bunu.

Sonra bunu da izle.

Şurada gördüğün yıkıcı saldırıyı bu seride Yonkou'lar bile yapamıyor.

Luffy her dövüşünde üzerine koya koya gider. Bu dövüşünden sonra önce Fujitora ile sonra da Cracker ile dövüştü.

Cracker ile 10 saat kapıştı. 10 saat boyunca bildiğin sağlam bir antrenman yaptı. Şu seride düşmanını bir saldırıyla bu kadar uzağa fırlatabilen ikinci bir kimseyi göster.

Daha bu dövüşünden sonra Sanji ve bir yığın Big Mom korsanıyla savaştı.

Katakuri karşısına çıktığı zaman zaten aşırı güçlü bir haldeydi.

Al bu da mangası:

Şimdi bakıyorum da şu sahnelere, King'in, Katakuri'ye rakip gösterilmesi bile komik.

Katakuri'nin saldırı gücü zayıfmış, Allah'ım ya bir gülme geldi bak. :ehe:

Adam yumruk yumruğa savaşıyor. Kaldı ki burada bile silahlanması Luffy'den üstündü. Luffy ile yaptığı dövüş sonrası o halinden daha güçlü bir hale gelmiştir.

Bir sonraki görüşümüzde Katakuri daha güçlü gelecek hem silahlanması hem de Haoshoku Haki'yi saldırılarında kullanabiliyor olacaktır ama King bir kanadı kesik, Ryokugyu tarafından iliği kurutulmuş çubuk krakere dönmüş bir halde dönecek.

Bu saatten sonra dövüşün tarafları yazılırken;

Charlotte Katakuri vs Kraker King

diye yazılacaktır. :hhh:

King'in alevini kapatıp savunmayı düşürdüğü anlarda Katakuri'nin gözlemi ve uyanışı sayesinde dibinde soğan halkası çıkartıp sümsük bombardımanı yapacağını kimse inkar edemez. Haoshoku haki kullanan bir karakter ayrıca. Katakuri King'i dinlendire dinlendire döver dayak arsızı olur hatta dayak atmaktan bitap düşer hemen peşine o da yığılır. Bakın burada King'in dayanıklılığını da özellikle ifade ediyorum çünkü yiyeceği dayağın süresi epey uzun olur, o kadar süre dayanmak güç ister.

Son düzenleme:
King'in alevini kapatıp savunmayı düşürdüğü anlarda Katakuri'nin gözlemi ve uyanışı sayesinde dibinde soğan halkası çıkartıp sümsük bombardımanı yapacağını kimse inkar edemez. Haoshoku haki kullanan bir karakter ayrıca. Katakuri King'i dinlendire dinlendire döver dayak arsızı olur hatta dayak atmaktan bitap düşer hemen peşine o da yığılır. Bakın burada King'in dayanıklılığını da özellikle ifade ediyorum çünkü yiyeceği dayağın süresi epey uzun olur, o kadar süre dayanmak güç ister.
Merak ettim Zoro vs. Law ya da Zoro vs. Kid. Kim kazanır ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 37)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık