Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Sadece bu da değil. Şu vardı hemen arkasından:

Kata “ben varken denize açılamazsın” diye baya artist artist konuşuyor. Bi sonraki sayfa “tamam bunu yaparsan benim yapabileceğim bişey yok” diyor.

Bunu luffy’den başkası yapmış olsa “1 sayfada sağ kol paketledi” denirdi. King de Kata da biraz ciddileşince dövüşü domine etti. Ama böyle sayfalar da bulunur en başlardan.
Zoro King'e ilk atlayıp kestiğinde baya baya oluk oluk kan gelmişti. Ben çıkıp da 1 sayfada sağ kol paketledi demedim. 1v1 ciddi mücadeleye başladıkları yerleri attım.

Aradaki fark dev gibi. Katakuri ile King'i kıyaslayanların gözüne sokmanız yeterli.

Bunlara ne anlatıyoruz ki? Luffy'nin rakiplerine bakın bir de Zoro'nun rakiplerine bakın aradaki farkı anlatmaya yeter.

Luffy: Crocodile, Lucci, Moriah, Hody Jones, Ceasar, Doflamingo, Cracker, Katakuri, Kaido

Zoro: Mr1, Kaku, Brook gölgeli Zombi Ryuma çakması, Hachi'den bir tık iyi bir kılıç ustası ahtapot, Pica, Hawkins, Killer, King.

Aradaki fark dev gibi. Katakuri ile King'i kıyaslayanların gözüne sokmanız yeterli.

Bunlara ne anlatıyoruz ki? Luffy'nin rakiplerine bakın bir de Zoro'nun rakiplerine bakın aradaki farkı anlatmaya yeter.

Luffy: Crocodile, Lucci, Moriah, Hody Jones, Ceasar, Doflamingo, Cracker, Katakuri, Kaido

Zoro: Mr1, Kaku, Brook gölgeli Zombi Ryuma çakması, Hachi'den bir tık iyi bir kılıç ustası ahtapot, Pica, Hawkins, Killer, King.
Killer, Kata'yı döver, King de döver :bilmem:

Bu nasıl bir mantık ya? Şelaleyi çıkan gemiyi Katakuri aşağı atamaz çünkü uçmak gibi bir yeteneği yoktur. Ayrıca aynı işi Marco'da yapıyor. Senden böyle bir mantaliteye sahip olmanı beklemezdim.

Katakuri'nin fiziksel gücü o kadar fazla ki o devasa yumruğunu çok daha devasa bir yumrukla geri itiyor. Luffy'nin sıradan bir G3 yumruğuna Page One yamuldu ayağa kalkması bir sürü zaman aldı.
Kata'nın özellikleri de yerine göre değişir. Luffy için gösterdiği şeyler abartıydı. Sağ kollar arasında fark olabilir ama Kata en iyi sağ kol demem.

Kata'nın fiziksel gücünü nerede gördün, benim gördüğüm çok düşük fiziksel bir güce sahip. Asıl olayı iyi bir gözlemi var onu da efektif kullanmak kolay değilmiş

bu mu?
Sadece bu da değil. Şu vardı hemen arkasından:

Kata “ben varken denize açılamazsın” diye baya artist artist konuşuyor. Bi sonraki sayfa “tamam bunu yaparsan benim yapabileceğim bişey yok” diyor.

Bunu luffy’den başkası yapmış olsa “1 sayfada sağ kol paketledi” denirdi. King de Kata da biraz ciddileşince dövüşü domine etti. Ama böyle sayfalar da bulunur en başlardan.
Savaşın başı bu güzel kardeşim. @Mcgill

Katakuri hatta donunu çekmek zorunda kalıyor.

Savaşın başı bu güzel kardeşim. @Mcgill

Katakuri hatta donunu çekmek zorunda kalıyor.
Bm'ye anasının fotosunu gösterdikleri anı da kabul edebilirsin bu mantığa göre orda da birbirlerine saldırıyorlar. Ciddi bir şekilde 1v1 atmaya ayna dünyasında başlıyorlar. Ondan önce dövüşte başka etmenler de var. Hiç uzatmaya gerek yok bence ayna dünyasında birbirlerine tamamen odaklanıyorlar.

Bm'ye anasının fotosunu gösterdikleri anı da kabul edebilirsin bu mantığa göre orda da birbirlerine saldırıyorlar. Ciddi bir şekilde 1v1 atmaya ayna dünyasında başlıyorlar. Ondan önce dövüşte başka etmenler de var. Hiç uzatmaya gerek yok bence ayna dünyasında birbirlerine tamamen odaklanıyorlar.
İşine yarayan yeri savaş başı demişsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık