Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Kata ve Luffy dövüşünde bir sürü haki şelalesi kısımları var. Savaşın her anı zırh haki eksik olmadı. Sürekli haki fışkırmaları, yıldırımları. Temassız bir şekilde havada çarpışan kral haki sahneleri.

Alev desenli kokalar.
Katılıyorum. Ancak bu daha çok dövüşün rekabetini göstermek içinmiş gibi geliyor. Luffy kokada da geride olduğu için ayrıntılı çizildi diye düşünüyorum. Kata'nın başka sağ kolların kullanamadığı bir kokası olduğunu sanmıyorum.

Adam zoro’ya saldırı isabet ettirememiş. Enma yardım edince bile sıyırmış. Kata’ya vuracak. Hız moduna geçmeden bana vuramaz.

Sen ne yazdığını bilmiyorsun. O kadar haki fışkırması dediğin şey ile onlar bir mi ?

Luffy'nin Kaido'ya ilk vurduğu kral hakili saldırılara git bak bakalım ne kadar haki fışkırıyor.

Taraflı yazacaksan yazma kardeş ciddi yazacağız dedik :hhh:
Taraflı yazmıyorum.

Bu Luffy'e vurulan atak. 9 ayrı yerden yıldırım çıkmış.

Burada 4 yıldırım.

Burada yıldırım değil direk yayma var.

Daha bir sürü sahneleri var. İlk sahneleri attım.

Bu Zoro'nun ilk kral hakili saldırısı ve çarpışma sonucu çıkan yıldırım.

Bu da ikinci kral hakili saldırı King'in aldığı. İkisi de etkileyicilikten uzak.

Bu da son atak. Zaten bir bu atak etkileyicilik anlamında iyi. O da zaten yeniyor King'i.

Bunlarda Kata vs Luffy'den kesitler.

Zoro son atağa kadar bunları aşan bir haki kullanımı yapmadı. Bir atak ile de bunca bölüm süren haki şovunu da geçemez. Luffy'nin Kaido dövüşünün bir altı gibi oldu Luffy vs Katakuri. Haki efektleri Katakuri açısından çoktu. Luffy yıldırım Katakuri kadar çıkartamadı. Katakuri daha baskındı. Ve yine Kaido'daki gibi vurunca Luffy'nin elini zonklatıyordu.

Taraflı yazmıyorum.

Bu Luffy'e vurulan atak. 9 ayrı yerden yıldırım çıkmış.

Burada 4 yıldırım.

Burada yıldırım değil direk yayma var.

Daha bir sürü sahneleri var. İlk sahneleri attım.

Bu Zoro'nun ilk kral hakili saldırısı ve çarpışma sonucu çıkan yıldırım.

Bu da ikinci kral hakili saldırı King'in aldığı. İkisi de etkileyicilikten uzak.

Bu da son atak. Zaten bir bu atak etkileyicilik anlamında iyi. O da zaten yeniyor King'i.

Bunlarda Kata vs Luffy'den kesitler.

Zoro son atağa kadar bunları aşan bir haki kullanımı yapmadı. Bir atak ile de bunca bölüm süren haki şovunu da geçemez.
Luffy ve Kata arasında çıkan yıldırımlar her dövüşte çıkıyor onlar kral hakinin üst seviye kullanımından çıkanlarla bir değil.

Not: Bu arada Zoro'nun ilk kral hakili saldırısı kapalı alanda yapılıyor sen açık alana sızana odaklanmışsın sadece.

Luffy ve Kata arasında çıkan yıldırımlar her dövüşte çıkıyor onlar kral hakinin üst seviye kullanımından çıkanlarla bir değil.
Bu ikisinin kral haki kullanıcısı olduğunu biliyoruz. O yüzden her dövüşteki gibi diyemezsin. Bunca veriyi tek bir ifadeyle geçiştirmeye çalışıyon. Şu gibi sahneler varken King'i neyle öne koyacan?

Bu ikisinin kral haki kullanıcısı olduğunu biliyoruz. O yüzden her dövüşteki gibi diyemezsin. Bunca veriyi tek bir ifadeyle geçiştirmeye çalışıyon. Şu gibi sahneler varken King'i neyle öne koyacan?
Verilerinin dayanağı yok.

Kral hakileri var diye kral hakiyi üst seviye kullanıyorlar diyemeyiz, kafa dede ve lütfüde de kral haki vardı ne diyeceğiz şimdi ?

Yazdığın şeyler alakasızlar. Üstelik dediğim gibi Zoro'nun ilk saldırısı da kapalı alanda yapılan bir saldırı.

Alakalı şeyler olarak gösterebileceklerin luffy vs Kaido'da olanlar ki Zoro vs King'in son saldırısı baya etkili bir saldırı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık