Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
İlk 2 atak çok ciddiye alınacak cinsten değil. O kadar haki fışkırması Luffy vs Katakuri'nin çoğu anında var. Sonda ne var ne yok koyuyor onunla da yeniyor zaten King'i.

Kata ve Luffy savaş boyunca sürekli yüksek seviye haki kullandı. Aa dur daha dayanamayacağım ölüyorum demediler.
Sen ne yazdığını bilmiyorsun. O kadar haki fışkırması dediğin şey ile onlar bir mi ?

Luffy'nin Kaido'ya ilk vurduğu kral hakili saldırılara git bak bakalım ne kadar haki fışkırıyor.

Taraflı yazacaksan yazma kardeş ciddi yazacağız dedik :hhh:

İlk 2 atak çok ciddiye alınacak cinsten değil. O kadar haki fışkırması Luffy vs Katakuri'nin çoğu anında var. Sonda ne var ne yok koyuyor onunla da yeniyor zaten King'i.

Kata ve Luffy savaş boyunca sürekli yüksek seviye haki kullandı. Aa dur daha dayanamayacağım ölüyorum demediler.
O Wcı Luffy’nin ezikliğindendi o Luffy adam olsa gücü olsa Zoro gibi tek saldırıya toplardı gücünü g3 gibi vurur geçerdi.Luffy fantaziye kaydı rakibe yumuşak ve duygusal davranıp şapka bırakma merasimine girdi.Böyle davrandığın bir adama tüm güç herşeyinle tek saldırıda yüklenmiş olabilir misin Zoro gibi ? Sizde bu yüzden Kata amiral falan sandınız bir dönem.

Yapabilir mi ?

Bu konuda kral hakili saldırı yapan Kata'dan bahseden yok. Sağ kollar arasında kral hakiyi üst seviye kullanan diğerlerini geçer zaten. Kata'nın Lütfü ile dövüşen haline göre yorum yapıyoruz.
King'in hakiye dayalı bir saldırısını bile görmedik. O gagasıyla yaptığı şeyle Kataya dokunamaz, magma saldırısıyla belki bir şeyler yapabilir onu da pek olası bulmuyorum. Luffy'ye yaptığı final saldırısıyla paket olur gibi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık