Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Katakuri Alır gibi. Luffy, katakuri'ye karşı çok zorluk çekti. Yendiği bile halen tartışılıyor. Zoro kaioda'dan aldığı yaralara rağmen, King'i kolaylıkla aldı gibi geldi bana. Zoro'nun ve Luffy'nin arasında çok fazla güç farkı olmadığını varsayarsak katakuri daha üstte gibi geliyor bana.

Abi konuda zorocular sürekli tokatlanmış. Adamlar tokata doymuyor :D
Bir şey diyorlar iki saniye sonra manga resimleriyle çürütüyorlar.
Sonra yine bir şey diyorlar yine çürütüyorlar.
Ben zorocu olsam şuan utancımdan konuya bi daha girmezdim abi salın artık konuyu :D
Yani sizin sunabileceğiniz bir argüman yok adam 2 sayfada ekmek dilimlenir gibi dilimlendi siz bu adamın neresini savunacaksınız :D
Adamlar o kadar umutsuz ki adam çok güzel kral hakisiyle dilimlendi katakuri böyle dilimlenmedi diye. King > Kata demişler :D
Ayıp be :D Kapat o bilgisayarı hemen ! Yada telefonu :D

Kata’nın, luff’nin saldırılarıyla düştüğünü ve bu yüzden king’den dayanıklılık yada defans olarak düşük olduğunu savunanlar bence yanılıyor.

Kanaatim şudur ki, Katakuri luffy’nin saldırılarıyla değil,
Kendine sapladığı mızrağın vücuduna açtığı kafam kadar delik yüzünden düştü(gerçi sonunda isteyerek saldı kendini ama hadi onu gözardı edelim)

Şimdi şunu soruyorum.
King’in zoro’dan aldığı 3 darbede vücudunun(iç organlarının) aldığı hasar mı fazladır yoksa kata’nın kendine açtığı deliğin bıraktığı hasar mı
Bence katanın kendine açtığı delik her türlü daha ölümcüldür.

Kral hakili slashlar her ne kadar çok güçlü olsa da kingin vucudu yarıp iç organları kesmediyse ona ne kardar ölümcül denebilir bunu sorgulamak lazım

Katakuri 100 hasar aldıysa
65 i mızrak (savaş uzadıkça etkisi daha da hissedilmiştir)
35 i luffy’nin saldırılarıydı.
ki Katakuri kendine öyle bir şeyi yapmasaydı luffy sabaha kadar vursa indiremezdi Katayı
Şahsi görüşüm bu yöndedir iyi akşamlar dilerim

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık