Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Luffy'e zor anlar yaşatan katakuri vs zoroya kısa süre dayanabilen king. Bence cevap ortada. King güçlü çar. Irkı da çok iyi ama katakuri farklı Bir seviye. H. Haki, ileri silahlanma, ileri görüş. Kata kolay-orta arası alır.

Hala patlamış kralın goygoyu mu yapılıyor lel :D Abi Oda'nın ipiyle hype kuyusuna inilmez dedik dinlemediniz. Kaido da tayfası da alayı fasa fiso çıktı. King net en güçsüz sağ kol. Hatta bazı sol kollardan dayak bile yeme potansiyeli var :D

Katakuri alır.

Nalbura gittim geldim. Nerede kalmıştık. Yahu katakrinin yarısı bile etmeyen luffynin katakuriyi yendiğini söylüyorsunuz da kingin yenebileceğini neden düşünmüyorsunuz :D

Oldu ya bir şekilde baktınız Oda mangada çiziyor sizi, hemen elini ayağını tutacaksın ''Yalvarırım beni Zoro'nun karşısında çizme'' diyeceksin.
Herif adam yenmiyor direkt itibar suikasti yapıyor :hhh:

Hala patlamış kralın goygoyu mu yapılıyor lel :D Abi Oda'nın ipiyle hype kuyusuna inilmez dedik dinlemediniz. Kaido da tayfası da alayı fasa fiso çıktı. King net en güçsüz sağ kol. Hatta bazı sol kollardan dayak bile yeme potansiyeli var :D

Katakuri alır.
Yoo. Zoro kral haki açana kadar king resmen en güçlü sağ kol gibi duruyordu. Hatta katakuriden güçlü diyenler vardı. Anlaşılmayan nokta, kral hakinin aşırı yüksek bir güç olması. Kingde kral haki olsa net yonkou olacak adam. Katakuri de kral haki ekleyebilse bence yonkou eder. Tek eksiği o. zoro bile nereden nereye çıktı bir kral haki ile. Luffy bir anda hibrid kaidoya gücü azalmış da olsa biraz kafa tutuyor. Yamato da anı şekilde. Bence bigmom düşecek ve katakuri yeni yonkou olacak kral haki eklemeyi de öğrenerek.

Kesin bir cevap vermek zor ama Katakuri'nin gözlem hakisi sayesinde King'in saldırılarının büyük çoğuna karşı koyabileceğini düşünüyorum.Bu yüzden Katakuri alır.

Zoro adamın alev saldırısını yara yara gelirken o sahnenin ne kadar büyük ölçekte olduğunu göstermek için kuşbakışı çizdiğinin farkında mısınız ? Bu sahne bana bir bleach sahnesini hatırlattı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık