Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Sanji normal bir bedene sahipken giydi o suiti. Sanji'nin kardeşleri ise anormal bedenlerin üzerine giydi o suiti. Aynı şey değil.
Sanji çok iyi seviyede olmasa da silahlanma hakisi kullanıyor bu onu direk anormal bedenin üzerinde bir dayanıklılığa sahip kılar. Aynı seviyede olmadığını varsaysak bile arada ciddi bir fark olmayacaktır. bunu iddia etmek serinin şuanki durumuna ters zaten. Ayrıca kardeşlerinin bigmom karşısında durduğu durum ve sanjinin ona saldırmamasına rağmen bulunduğu durum da ortada. Hız sayesinde kaçınma avantajını ve alevli uzuv ile savunma olayını sayarsak totalde daha dayanıklı olduğu bariz sanjinin.

Ki yonji nin sanjiden tekme yemesi sonrası suratının geldiği hal ortada. Anormal bir beden olsada belli bi seviyenin ötesindeki saldırılara pek fark yaratmıyor.Hasar alıyorlar.

He yonji ile ichiji arasında dayanıklılık farkı vardır. Orası kesin.

Bunla King’in ateşi bir mi? Miktar olarak bahsediyorum
Adamın ateşe özel bi zayıflığı olsa belirtilir böyle sahnelerde. Luffy’nin g2 saldırılarında hep ateş var.

Normal bi insan ateşe ne kadar zayıfsa kata da o kadar zayıf.

edit:
@Enma
Tüm kek adasında aşağılanması yetmemiş queen bile söylüyor bunu:
Kardeşlerine kıyasla zayıftı. İradesi sağlamdır, dövüşse belki pes etmeyip kazanırdı onu bilemem. Ama kuvvet, hız ve özellikle dayanıklılık gibi konularda kardeşleriden zayıftı.

Sanji çok iyi seviyede olmasa da silahlanma hakisi kullanıyor bu onu direk anormal bedenin üzerinde bir dayanıklılığa sahip kılar.
King karşısında koka basmadı Sanji. Ki kendisi zırhın dayanıklılığını övüyordu saldırı sonrasında. Germa üyeleri hem daha güçlü ve sert bir iskelete sahip+Sanji'yle aynı suite sahipti.

Germa için özel mermiler kullanılıyordu tüm kekte. Pudding söylüyor bunu. Sanji sadece vücut sertliği olarak gen uyanışı sonrası o seviyeye çıktı.

Bu da gen uyanışı sonrası Sanji'nin vücut sertliği.

Ayrıca kardeşlerinin bigmom karşısında durduğu durum ve sanjinin ona saldırmasına rağmen bulunduğu durum da ortada. Hız sayesinde kaçınma avantajını ve alevli uzuv ile savunma olayını sayarsak totalde saha dayanıklı olduğu bariz sanjinin.
Big Mom direkt vurup işlerini bitiriyor bunların. Kadının fiziksel gücü King'e tur bindirecek seviyede çünkü. King'in yapamadığını rahatlıkla yapıyor.

Ki yonji nin sanjiden tekme yemesi sonrası suratının geldiği hal ortada. Anormal bir beden olsada belli bi seviyenin ötesindeki saldırılara pek fark yaratmıyor.Hasar alıyorlar.

He yonji ile ichiji arasında dayanıklılık farkı vardır. Orası kesin.
Yonji o ekibin suit bile varken açık ara en zayıfı olarak gösterildi. İchiji suratının ortasına kare mochi yiyip devam etmiş kapakta gözüküyor. Kare mochi dediğin saldırı Snakeman'in culverin atağını bastırıyordu. İchiji ile Yonji arasında epey fark var yani. Ki ben örneği bile İchiji ve Niji'den verdim zaten.

Yonji'ye saldıran Oven'dı zaten. Sonrasında da gözükmüyor ortalıkta.

Tüm kek adasında aşağılanması yetmemiş queen bile söylüyor bunu:
Kardeşlerine kıyasla zayıftı. İradesi sağlamdır, dövüşse belki pes etmeyip kazanırdı onu bilemem. Ama kuvvet, hız ve özellikle dayanıklılık gibi konularda kardeşleriden zayıftı.
Bundan bahsetmiştim ben. Ki adam performans diyor.İşin içine irade/azim girerse durum elbette değişebilir de Sanji stat olarak gerideydi yonji hariç herbirinden.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık