Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
İster kabul et ister etme ama sonuç ortada. Marco senin gözünde ki kadar güçlü olsa bu duruma düşmezdi.
Ha sen King+Queen > Marco mu diyordun ona itirazım yok la. Marco > King > Queen diyorum ben eheheheh

Bundan sonra diğeri 1v1e dönünce poşet gibi yarıldı kolu kanadı koptu uçtu aşağı gitti. Diğeri Luffy düşünce Kaido'nun Bolo Breath'ini tankladı.

Kaido'dan güçlü savunması var zaten :hhh:
Bak burada kocaman bir manga verisi var. Hadi cevap verin.

King için sertlik muhabbeti hiç geçmedi. Ateşi sertliğini mi artırıyor absorbe mi ediyor belli değil.

Bu Zoro'nun Oni Giri ile Kaido'ya çizik bırakamadığı sahne.

Zoro'nun yorumu, Enma'yı biraz daha salmalıyım oluyor.

Bu da Zoro'nun Oni Giri tekniğiyle, King'in ateşi açıkken ondan aldığı kan.

Yani elde Oni Giri atakları varken özellikle tatsumakilere gidiliyor.

Tatsumaki atakları için Kaido'da Enma efekti varken özellikle göze sokulup, Oden'in aurası muhabbeti yapılırken aynı efekti King'i kesmeyen Tatsumaki'de göremiyoruz. Zoro fanlarının hiçbirinin sorguladığı yok işlerine gelmiyor.

Garip hakinin kaynağı diyor. Koskoca farklı bir aura efekti var Enma'da. Kaido bu Oden'in kılıcı olmalı diye şipşak anlıyor. Aurasından anlıyor aura heyyy. Zaten bu sayfanın hemen öncesinde Zoro Oni Giri ile hasar bırakamadığı için Enma'yı biraz daha salmalıyım demişti. Evet bağlantıyı kurmak zor değil.

Burada hem kanatlarıyla korunuyor hem de ateşi çok artmış. Ateşi sertlik mi artırıyor belli değil. Zoro'nun sözlerinden sertlik anlaşılmıyor. King de durumunun Dinozor ve Ejderhaların ötesinde de başka bir şey ile llişkili olduğunu söylüyor. Sonra zaten sırtındaki ateşe geliyor muhabbet. Meyve yeteneği olduğunu sanmış Zoro başta. Bunu da Kaido'dan daha iyi diye anlıyorlar. Bu King'in Kaido'dan iyi hiçbir şeyi yok.:D Ateşi var deniliyordu o da yok.

Ha sen King+Queen > Marco mu diyordun ona itirazım yok la. Marco > King > Queen diyorum ben eheheheh

Bundan sonra diğeri 1v1e dönünce poşet gibi yarıldı kolu kanadı koptu uçtu aşağı gitti. Diğeri Luffy düşünce Kaido'nun Bolo Breath'ini tankladı.
King+Queen > Marco kesin bir şey zaten Marco'nun King'den güçlü olduğu kişiden kişiye değişir ben King'i daha öne koyuyorum.

King'in şanssızlığı tayfadan biri ile eşleşmesi oldu. Marco gibi iyileşen bir güce sahip bir karakter bir zahmet sonradan ayağa kalksın. Ben King vs Marco görmeyi daha çok istiyordum zaten bence Zoro'dan daha mantıklı bir dövüş olurdu.

Kesin aynısını yaşardı, mangayı baya güzel okuyonuz ya :d

Marco yaptı bu da yapar xd Adam mavi alevlerinin savunması bitene kadar iki kişiye karşı baskın dövüştü. Marco açık verip kol verdi yeteneği sayesinde dümdüz önüne baktı dövüştü hangi karakter bunu yapabilecek, Marconun yetenek seti kendi klasmanında veya yakınında 2 adamla aynı anda vs atmasına olanak sağlıyor her karakter yapabilecek gibi yorum atman baya iyiymiş. :S
Marco ne yapmış? King'de hasar yok. Queen'de hasar yok. Hibrite geçmemişler. En güçlü saldırılarını kullanmamışlar. Olayı iyileşmek olan adam bunları bir süre iyileşerek tutmuş işte. Dayak yemenin nesini öveyim? King de yer o kadar dayağı. Kata yiyemez ama onu da yakalaması zor. Gördüğümüz 3 sağ kol da öyle hemen inmez. King'in çabuk inmesi Zoro'nun son halinin hasarının sağ kol liginin üstüne çıkmasından. Ona rağmen 3 tane kral hakili saldırı yedi. Size az geliyor 3 saldırı ama Zoro ilk defa 3 kere kesiyor zaten :) Reyiz ya 1 atar ya 2.
King zoro'dan aldığı birkaç darbeden sonra ki bunlardan biri ilk kral hakili saldırı "sınırıma yaklaştığımı hissediyorum" diyordu. Zoro'nun birkaç kesik saldırısının bu lafı söyleteceğini düşünmüyorum:/ Bir de yenilenmesinin sınırına geldiğinden bahsediyordu galiba. Marco baya yormuş anlaşılan :ehe: dimi @RedTeroR
Olmadı be kekem nasipse başka zamana :)
Biz king’in marco’ya garp gibi iyileştiremeyeceği kalıcı hasar bıraktığını görmedik hiç. Ne zaman vurduysalar marco iyileşiyor. Bu yüzden zaten “niye bişey işlemiyor lan ne biçim gücün var” diye ağlıyordular.

Marco’nun gücünde limit var büyük ihtimalle. Arka arkaya sürekli iyileşmeye zorladılar ve yoruldu adam. Onun gücü savunma değil iyileşmeydi. Bi yerden sonra iyileşmeyi bırakmış. Sonsuza kadar iyileşecek değil.

King’in hasarında sıkıntı yok. Magma gibi çizilen ateşi ve dinazor kuvveti iyiydi. Ama marco o hale king’in hasarıyla gelmedi. 2 vs 1’de tüketti meyveyi. Senin dediğin gibi bi durum olsa gördüğümüz sayfalarda marco aldığı darbelerden öyle rahat iyileşip karşılık vermezdi.

1 saatte düzgün hasar bırakamaması da çok normal. Sağ kollar normal şartlarda birbiriyle uzun saatlerce dövüşür zaten. Burda marco destek ve iyileşme gücüyle bilinen biri. Rakip de dayanıklılığıyla bilinen biri. Marco’nun onu indirmesi için 5-10 saat dövmesi gerekir en az. 1 saatte 2vs1 bi dövüşte düzgün hasar bırakamaması normal. Hiç darbe vuramasaydı bile marcoya eksi yazmazdı bu handikapla.
İyileşerek sınırına gelmesi için ciddi saldırılar alması gerekiyor sonuçta. Basit hasarı iyileştirmek daha kolay olur. Akainu'dan bir kaç kez magma yumruğu yemiş, Kizaru'yu tanklamış, Garp'dan yumruk yemiş bir Marco sınırına gelmiyordu. Demek ki bu gençler de iyi iş çıkarmış. Ayrıca dediğin gibi King, Marco için asıl saldırı gücü olan magma ateşini de kullanmamış gibi görünüyor. Yani 2vs1'den faydalandılar evet ama düz saldırılar yapıp kendilerini de yormadılar. Her şeyleri ile asılmadan sınırına getirdiler.

Son düzenleme:
Bugüne kadar h.hakisi olupta söylenmeyen ya da kullandırılmayan bir karakter yok seride.Ya olduğu söylendi ya da kullanırken gösterildi karakterler.King h.haki sahibi değil,tıpkı Marco gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık