Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
King zoro'dan aldığı birkaç darbeden sonra ki bunlardan biri ilk kral hakili saldırı "sınırıma yaklaştığımı hissediyorum" diyordu. Zoro'nun birkaç kesik saldırısının bu lafı söyleteceğini düşünmüyorum:/ Bir de yenilenmesinin sınırına geldiğinden bahsediyordu galiba. Marco baya yormuş anlaşılan :ehe: dimi @RedTeroR
King öyle bir şey söylemedi galiba, yanlış hatırlıyor olmayasın.

king ile dof arasında fark var.
dof'un meyvesi daha iyi, meyvesini uyandırmış, kral haki potansiyeli var.
şu an güçsüz olsa da, dofun amiral alma ihtimali var.
king'in öyle bir ihtimali yok.
Adam hapiste nereye geliştirecek hakisini. O mantıkla King'de kendini geliştirir amiral alma ihtimali artar.

Evet 2 vs 1 dövüşmek daha çok açık bulmaya yarıyor ama saldırı gücünü arttırmıyor sonuçta. 1 vs 1 olsa King bu kadar kolay saldırı tutturamayabilirdi Marco'ya bu doğru. Ama saldırı gücü iyiymiş ki tutturunca yatırıyormuş. King'in Marco'nun savunmasını aşacak kadar saldırı gücü varmış ki Marco'yu kanlar içinde yerde gördük. Aynı şekilde Marco'dan aldığı saldırılar sonucu King'te doğru düzgün bir handikap da oluşmadı. Evire çevire dövmesi şov olarak kaldı. King sapasağlamdı. Demek ki savunması da iyi.

King daha güçlüdür değil derdim ama adamın saldırı gücü yok, savunması yok hiçbir şeyi yokmuş gibi yorumlayanlar var.

Marco'nun yaşadığı vahşetten çok farkı olmaz. Marco vursa da etse de doğru düzgün handikap verecek kadar bile hasar veremeden yenildi. Bunda övülecek bir şey yok. En fazla King de aynısını yaşardı.
Biz king’in marco’ya garp gibi iyileştiremeyeceği kalıcı hasar bıraktığını görmedik hiç. Ne zaman vurduysalar marco iyileşiyor. Bu yüzden zaten “niye bişey işlemiyor lan ne biçim gücün var” diye ağlıyordular.

Marco’nun gücünde limit var büyük ihtimalle. Arka arkaya sürekli iyileşmeye zorladılar ve yoruldu adam. Onun gücü savunma değil iyileşmeydi. Bi yerden sonra iyileşmeyi bırakmış. Sonsuza kadar iyileşecek değil.

King’in hasarında sıkıntı yok. Magma gibi çizilen ateşi ve dinazor kuvveti iyiydi. Ama marco o hale king’in hasarıyla gelmedi. 2 vs 1’de tüketti meyveyi. Senin dediğin gibi bi durum olsa gördüğümüz sayfalarda marco aldığı darbelerden öyle rahat iyileşip karşılık vermezdi.

1 saatte düzgün hasar bırakamaması da çok normal. Sağ kollar normal şartlarda birbiriyle uzun saatlerce dövüşür zaten. Burda marco destek ve iyileşme gücüyle bilinen biri. Rakip de dayanıklılığıyla bilinen biri. Marco’nun onu indirmesi için 5-10 saat dövmesi gerekir en az. 1 saatte 2vs1 bi dövüşte düzgün hasar bırakamaması normal. Hiç darbe vuramasaydı bile marcoya eksi yazmazdı bu handikapla.

Bu arada worstgene falan bakıyorum çoğu kişi Featsel olarak Marco'yu Katakuri'nin de üstüne koyuyor. Bizim forumda base King'e kaybetti deniliyor :d

İster kabul et ister etme ama sonuç ortada. Marco senin gözünde ki kadar güçlü olsa bu duruma düşmezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık