Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Nasıl ve ne zaman? Gerçi doğru, forumda yıldırım analizi bile yapılır oldu.
Şahsen ben kullandığını düşünüyorum. Oda aksini söylemediği müddetçe de Katakuri için Kral haki kullanıyormuş gibi diğer karakterlerle kıyas yapacağım.
Burda bile var. Kara yıldırım kral hakisi olduğunu göstermez illa. Armament’ten de çıkıyor.

Kral hakisinin verdiği hasar aşırı muazzam. Luffy bi anda kaido’yu sıradan yumrukla uçurmaya başladı. Kata öyle bişeyle luffy’e vursaydı çok farklı etkiler görürdük. Eli acımazdı sadece.

Kinge nasıl zarar verecek katakuri allasen birisi desin :D Düz pistole kan kusan karakter katakuri. Kingin alevsiz hali bile hayvan gibi dayanıklı. Ayrıca magma > mochi. Katakurinin göreceği tek gelecek yenilgisidir.

Meyvelerin anti olarak sadece lastik ve yıldırımda gördük. Diğerlerinde sadece deniz suyu olarak işlendi. Kaldı ki bu kadar tecrübeye sahip adamların, deli gibi haki basıp dövüşen adamların meyveden dolayı dezavantajı olacağını sanmıyorum.
Burda bile var. Kara yıldırım kral hakisi olduğunu göstermez illa. Armament’ten de çıkıyor.

Kral hakisinin verdiği hasar aşırı muazzam. Luffy bi anda kaido’yu sıradan yumrukla uçurmaya başladı. Kata öyle bişeyle luffy’e vursaydı çok farklı etkiler görürdük. Eli acımazdı sadece.
Katakuri'de kral haki var mı? Peki her saldırısına eklemek zorunda mı? Mangada gösterilen her yıldırım için mangaka bu koka bu da kral hakilidir denildi mi?

Sıcak olan sıvıya zaafı varsa magma gibi olan ateşe zaafının olacağını söylemek mantıksız mı oluyor ? Ben onu merak ettim. Mochi dediğin şey muhtemelen sıcağa zaafı olan bir meyvedir bu ha su olmuş ha başka bir şey fark etmez.

Yani olay su olması mı sıcak olması mı ?
Bölüme tekrardan baktım ve çayın sıcak olduğuna dair bir ibare göremedim. Jinbe birinin sadece yeterli sıvı olduğu takdirde moçiden kurtulabileceğini söylüyor. Çayın sıcak içilmesini baz alarak sıcak olduğunu mu varsayıyoruz?

Ayrıca üste sayfa attım. Moçi yanarken formunu kaybetmeden kalabiliyor. Sıcağa zaafı varsa, Katakuri nasıl öyle bir saldırı yapabiliyor?

Ulti de kral haki olmadığına emin miyiz? Ben şayet bundan önce bir de Luffy'e karşı yaptığını gördüğümüz de Kral hakiye sahip olabilir diye yorunlamıştım. Big Mom'a bile eyvallahı yoktu kızın.

Sıcak olan sıvıya zaafı varsa magma gibi olan ateşe zaafının olacağını söylemek mantıksız mı oluyor ? Ben onu merak ettim. Mochi dediğin şey muhtemelen sıcağa zaafı olan bir meyvedir bu ha su olmuş ha başka bir şey fark etmez.

Yani olay su olması mı sıcak olması mı ?
Jimbe zayıflığının “su” olduğunu söyledi.

Sıcağa veya ateşe zayıf olsa luffy’nin “hawk” isimli saldırılarında bunu görürdük. Şurası o zayıflığı göstermek için güzel fırsat mesela:

Ulti de kral haki olmadığına emin miyiz? Ben şayet bundan önce bir de Luffy'e karşı yaptığını gördüğümüz de Kral hakiye sahip olabilir diye yorunlamıştım. Big Mom'a bile eyvallahı yoktu kızın.
H.haki olması neyse de bir de bunu kullanıp hala ortalama bir uçan altılı olması hiç tutarlı olmaz. Zannetmiyorum.

Jimbe zayıflığının “su” olduğunu söyledi.

Sıcağa veya ateşe zayıf olsa luffy’nin “hawk” isimli saldırılarında bunu görürdük. Şurası o zayıflığı göstermek için güzel fırsat mesela:

Daha güzel bir örnek vermişsin. Bazı arkadaşlar ortamlarda "moçi, ateşe karşı zayıftır" demeye devam edebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık