Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
Katakuride korkutucu bir aura var.Hep diyorum gene söylüyorum o dövüşün kazananı Katakuri idi.Dof ile dövüşünde kazanı Lufy değildi.Oda anlamadığım bir şekilde Lufy i böyle ezik durumuna getirdi çözemedim.Serideki tek ve en iyi kapışma olan Lucci ile olan dövüşe bakıyoruz bileğinin hakkıyla aldı dövüşü.Dışardan yardım almadan saklanmadan kaçmadan.Sonunda perti çıktı ama aldı.

Katakuride korkutucu bir aura var.Hep diyorum gene söylüyorum o dövüşün kazananı Katakuri idi.Dof ile dövüşünde kazanı Lufy değildi.Oda anlamadığım bir şekilde Lufy i böyle ezik durumuna getirdi çözemedim.Serideki tek ve en iyi kapışma olan Lucci ile olan dövüşe bakıyoruz bileğinin hakkıyla aldı dövüşü.Dışardan yardım almadan saklanmadan kaçmadan.Sonunda perti çıktı ama aldı.
Yumruk yumruğa dövüşe yumruk ve tekmeden etkilenmemeye yarayan meyveyle girdi. Lucci’nin kullanabildiği saldırılar limitlendi o yüzden. O durumda bile şaka sanıp g3’ü tankladı ve kritik hasar yedi lucci, bi de iki kere luffy yerdeyken arkasını dönüp gitti. Luffy onu bile bileğinin hakkıyla almadı bence :D

jimbe dayanıklı olsa da o dayanıklılık yumruk tekme tanklamaya yarar. Mızrak yeme lüksü yok. Luffy çevikliğiyle kaçtı ondan jimbe bişey yapamaz.
Luffy “unpredictable” denen bi dövüş tarzına sahip. Gördüğün geleceğe göre “kesin şimdi vururum” desen bile çocuk saçma bi hareketle ikinci saldırından da kaçıyor. Dövüşün o kadar uzama sebebi oydu.

zaten lig farkı var aralarında. O mızrak olmasa da kazanır da mızrak baya kolaylaştırır. yarım saat sürmez.

Katakuri yense de Jinbeiyi kolayca yenemez, hatta Jinbei Katakuri 'i analiz ettiğinde Kata bile rahatsız oldu. Jinbei tecrübeli adam öyle kolayca yenilecek biri değil

Jinbei alır bu dövüşü, lordlar Yonkodan sonra gelen herkesin tanidığı ve tırstığı, saygı duyduğu adamlar, sağ kollara benzemez.

Kaldi ki sıfıra yakın saldirı gücü olan Katakurinin Jinbeye zarar verecek skilli yok. Jinbei ise gyojin karate ile hem saldırıp hem savunabiliyor. Mızrak gelse karateyle durdurur mizrağı. Yakın dövüste b hakisi olduğu gibi şok dalgasıyla yaklaşmadan da vurabilir katakuriye ve katakuri saldırı geniş geldiği için vucudunu boşluk yapip kurtulamaz da. :)

Üye silindi 1004

Bir ırkın temsilcisiyle barış elçisiyle çocuk adamı mı kıyaslıyoruz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık