Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 285 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    354
Dof ile Crocodile kıyaslanmaz. Crocodile gelişmiş mıdır bilmiyorum ama iki yıl önceki halini yenmesi için Dof'un gelmesine gerek yok.
Bunlar hep Oda' nin beceriksizliği. 2 yıl öncesi ve sonrası bariz dengesiz. Ileride boş olunca bir konu açıp göstereceğim bu tarz şeyleri. Croco'nun her şekilde üstün olması lazım o adamlardan.

Bunlar hep Oda' nin beceriksizliği. 2 yıl öncesi ve sonrası bariz dengesiz. Ileride boş olunca bir konu açıp göstereceğim bu tarz şeyleri. Croco'nun her şekilde üstün olması lazım o adamlardan.
Yapacak bir şey yok adamın gösterdikleri belli. Kulağa sıkıntılı geliyor Crocodile Shichi olmuş diyoruz ama gösterdiği güç seviyesi belliydi. Ben var olanı yorumluyorum.

Doflamingo epey güçlü bir adam, ama Katakuri de bayağı güçlü. Luffy'yi ölçü alırsam, Dördüncü Vites'e karşılık veremeyen bir Doflamingo ve üst üste sağlam iki saldırı yemesine rağmen tek yumrukla Luffy'yi perte çıkaran Katakuri var elimizde. Oy kullanıyor olsam, Katakuri'ye verirdim.

Şu anketi "Doff kimi indiremez" diye açsak daha çabuk biterdi. Maşallah reyis önüne çıkana tek atıyor. Yenemeyeceği adam yok. Herkesi patates etti. Doff'u ancak Doff yenebilir taam mı! :artiz:

Doff güzel karakter, epik bir kişiliği, efsanevi bir çekiciliği var tamam da önüne gelene bir tekme atacak karakter olsaydı Kaido'nun sadece ismini duyunca altına pislemezdi. Bir de öyle düşünün.

Politik güç ile fiziksel gücü karşılaştırmak yanlış fikre ulaşmanızı sağlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık