Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
konu sahibi acaba whole cake arcının bossu kimdir diye de konu açabilir mi? Sicili mi kirletmek istemiyorum. Bana kata gibim geliyor. Kata reisin askerleriyiz.

Ya o danın saçmalıkları ,1 saat luffy bellamy ile dövüşü , tamamıyla saçmalıktan ibaret vur bir tane geç ne uğraşıyon luffy bellamy ile uğraşırken law yukar da tek kaldı paket yaparlar tabi.
Onun öncesinde Dof ikisini birden paketliyor ama. Lawı delip Luffynin elini bağlayıp aşağı atıyor. Yani Bellamy vssi bile Dofun yeteneği, kukla yapıp oynattı adamı. Dof 50 kez Luffyi öldürecek pozisyon bulup hikaye icabı öldurmedi. Kafasını keseceği yerde yumruk atıp uçuruyordu. Katakuri ise henüz Luffyi öldürecek bir pozisyona giremedi. Ya ıskalıyor ya da vurduğu etki etmiyor şu ana kadar. Bakalım darbe alırsa nasil tepki verecek. Dofun yarısı kadar dayanıklı olduğunu sanmıyorum.

Onun öncesinde Dof ikisini birden paketliyor ama. Lawı delip Luffynin elini bağlayıp aşağı atıyor. Yani Bellamy vssi bile Dofun yeteneği, kukla yapıp oynattı adamı. Dof 50 kez Luffyi öldürecek pozisyon bulup hikaye icabı öldurmedi. Kafasını keseceği yerde yumruk atıp uçuruyordu. Katakuri ise henüz Luffyi öldürecek bir pozisyona giremedi. Ya ıskalıyor ya da vurduğu etki etmiyor şu ana kadar. Bakalım darbe alırsa nasil tepki verecek. Dofun yarısı kadar dayanıklı olduğunu sanmıyorum.
Ya ona bakılırsa hikaye icabı luffy e g4 açtırmıyor,başta g4 açtırsa böylemi olurdu:(

X-Men filmini izleyenler bilir. Orada şöyle bir eleman vardı. Yapay yollarla kendisi mutant oldu ve vücudu suya dönüşüyordu.

Aklıma takılan şu: Katakuri uyanış açsa ve vücudunu da mochiye çevirip uyanış yaptığı alanda bu adam gibi gezinebilir mi? Tamamen mochiye dönüşüp? Ve bu durum gerçekleşse dövüşün seyri nasıl olur?

Önde falan değil, olayı yanlış değerlendiriyorsun. Kata darbe yemiyor ki etkilenmiyor olsun. 2 y önceki gibi bir sorunu var Luffynin. Logialara vuramadığı için yenemiyordu, aynısı bugünkü Kata için geçerli. Luffy vurabilse yenecek Katakuriyi ama vuramiyor. Bu Luffynin problemi Doffynin deģil. Diğer yandan darbe almadığı için Kataya bunun etkisini de bilemiyoruz. Belki red hawk Doftan fazla etkilenecek. Crackerin darbe sonrasi hali ortada. Katakuri de aynı çikacak göreceksiniz. :)
Dostum söylemlerin hep ihtimal o yüzden tutarlı bir yanı yok. Ben mangadan çıkarıp söylüyorum. Neymiş vursa yenecekmiş katayı bu söyleminden ne çıkarmamı bekliyorsun bu tamamen senin oluşturduğun bir düşünce mangada örneği bile yok. Gatling hawk kullanıyor luffy ama katakurinin içinden geçiyor. Luffy ye karşı aynı teknikleri kullanıp öyle ezdi şimdi diceksin ki luffy g4 kullanmadı, dostum katakurinin şimdiye kadar ciddi dövüştüğünü mü gördük adam dalga geçerek dövüşüyor. Doflamingo meyvesini uyandırdı ve öyle kaybetti. Katakuri de meyvesini açtı ama ne red hawk ne hawk gatling hiçbir teknik işlemedi bu katakurinin farkını ortaya koyar zaten. Hem luffy vuramıyor daha dofinin katakuriye dokunabilceğini bile bilmiyoruz.

Dostum söylemlerin hep ihtimal o yüzden tutarlı bir yanı yok. Ben mangadan çıkarıp söylüyorum. Neymiş vursa yenecekmiş katayı bu söyleminden ne çıkarmamı bekliyorsun bu tamamen senin oluşturduğun bir düşünce mangada örneği bile yok. Gatling hawk kullanıyor luffy ama katakurinin içinden geçiyor. Luffy ye karşı aynı teknikleri kullanıp öyle ezdi şimdi diceksin ki luffy g4 kullanmadı, dostum katakurinin şimdiye kadar ciddi dövüştüğünü mü gördük adam dalga geçerek dövüşüyor. Doflamingo meyvesini uyandırdı ve öyle kaybetti. Katakuri de meyvesini açtı ama ne red hawk ne hawk gatling hiçbir teknik işlemedi bu katakurinin farkını ortaya koyar zaten. Hem luffy vuramıyor daha dofinin katakuriye dokunabilceğini bile bilmiyoruz.
kardeşim adam hardcore fan ne anlatıyorsun sen buna olmamış şeyleri olmuş gibi anlatır işte bunların muadilleri dof WB yi yener dof kk ye tek atar diyen adamlar dalga geç gitsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık