Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Konu savaş olduğu için katakuri'ye oy verdim savaşırlarsa kata kazanır.
Ama salt güç ve dayanıklılıklarıyla ilgili anket olsaydı dofa verirdim oyumu luffy katadan kaçarken tek başına kaçabiliyordu diye hatırlıyorum dof da ise o kadar yardım aldı bide adam kkg'anla yenildi yiğidi öldür ama hakkını yeme.

Şöyle düşün %100 iyileştirmeyiyor ama %80 falan iyileştiriyor gibi bir şey. Gücü %5'e düşmüyor bazı arkadaşların deyimiyle.
İyileştirme falan yok hala aynı şeyi söylüyorsunuz tarihi eserlerin bozulmuş kısımlarını tuğlayla kapatıyorlar orjinal değil.Bundan farklı durum yok.Bu mu iyileştirme şimdi.Böbreğin gitti diyelim kağıttan böbrek var orda ölmüyorsun ama eski işlevi var mı ? Yok.Performans düşüklüğüne yol açan bu zaten.Dalak çakma diyelim ne kadar koşabilirsin.

İyileştirme falan yok hala aynı şeyi söylüyorsunuz tarihi eserlerin bozulmuş kısımlarını tuğlayla kapatıyorlar orjinal değil.Bundan farklı durum yok.Bu mu iyileştirme şimdi.Böbreğin gitti diyelim kağıttan böbrek var orda ölmüyorsun ama eski işlevi var mı ? Yok.Performans düşüklüğüne yol açan bu zaten.Dalak çakma diyelim ne kadar koşabilirsin.
İster kabul ister etme. Adam onu söylüyor. Kesin iyileştirmiyor ama sizin dediğiniz gibi de yok olmuyor tamamen.

Dof kesinlikle kendini boostluyor. Dayanıklık olarak iyi ama Kata ve Luffy ile kıyaslamam. Bu adamlar kaba ve kuvvetle karın bölgelerinden bildiğin bir kısım kopartılmış. Ve iyileştirme ya da boostlama hadi bazılarının tabiriyle acil yardım olsun o bile olmaksızın dövüşüyorlar. 10 saat dövüşmüşler. Dof vs Luffy 'i tam hatırlamıyorum ama 1 saati bile aşmamıştı.

Git bunları Dofa, Odaya söyle. Fantastik bi evrende etrafındaki her şeyi tellere dönüştüren adam ben şunu yapıyorum, organlarımı yeniliyorum diyor biz de bunu kabul ediyoruz. Telden onca şeyi yapmasına lafın yok da buna mı var? Vücudu law-buz olana, ruh çekene, eliyle vücuda radyasyon kesişi atana niye yok itirazın?
Varsa hepsine itirazın, git Odaya, bulursan Dofa söyle. “Ne saçmalıyorsun la sen, dediklerin yüzünden seni savunamaz olduk pembe kürklü lale?” de. :(

İster kabul ister etme. Adam onu söylüyor. Kesin iyileştirmiyor ama sizin dediğiniz gibi de yok olmuyor tamamen.
Organların yerine yenisi gelmiyor diyor evet ne kadarı gittiği belli değil.Arkadaşlar baştan aşağı yeni organ yapıyor dedikleri için öyle söyledim.Ama farketmez android gibi olsun yarısı gerçek yarısı iple yapılmış yama.Yine değişen birşey yok yine tam kapasite olmaz.

Organların yerine yenisi gelmiyor diyor evet ne kadarı gittiği belli değil.Arkadaşlar baştan aşağı yeni organ yapıyor dedikleri için öyle söyledim.Ama farketmez android gibi olsun yarısı gerçek yarısı iple yapılmış yama.Yine değişen birşey yok yine tam kapasite olmaz.
Organların yerine yenisi gelmiyor demiyor. Bu iyileştirmenin aynısı gibi değil diyor. En sağlam 2 çeviride böyle yazıyor. Üstüne üstlük birinde onarmaktan diğerinde daha doğrusu orjinal viz çevirisinde de yeniden yapılandırmadan bahsediyor. Anime'deki çevirilerde bile onarmaktan bahsediyor mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık