Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Hakkını vermem gerek şimdi Dofa.Cidden inanılmaz dayanıklı elemanmış.Katadan daha sağlam bu konuda.
Fakat Saldırı gücü ve meyve olarak kata bariz üstün.
Hız olarakta kata üstün.
Zeka olarak Dofly derim her türlü.
Haki olarakta Kata önde.
1 saat civarı dayanabileceğini düşünüyorum Doflynin fakat sonunda kaybeden o olur.Hala Kata>>Cracker>=Dofly şeklindeler kafamda.850 milyonluk adam eder işte Dofly.
Fakat çokk küçük görmüşüm elemanı başlarda.Dayanıklılığı cidden özelmiş.
Dayanıklılık olarak nasıl Dof önde yahu Kata daha fazla darbe yedi+ kendine mızrak sapladı .Ki handikaplı savaştı diyen Dofun durumu daha iyiydi Kata'ya göre.Adam Dof'un ada turu attığı darbeleri yedi sırtı bile yere gelmedi.

Alla alla olum Dof nasıl daha dayanıklı siz neye göre karar veriyonuz buna ahahah. :D
Ben körmüyüm acaba nasıl Dof Katadan daha dayanıklı Kata her kulvarda üstün Doftan ya. Neye göre daha dayanıklı oluyor çözemedim bir aydınlatın beni. :(

Dayanıklılık olarak nasıl Dof önde yahu Kata daha fazla darbe yedi+ kendine mızrak sapladı .Ki handikaplı savaştı diyen Dofun durumu daha iyiydi Kata'ya göre.Adam Dof'un ada turu attığı darbeleri yedi sırtı bile yere gelmedi.
Dof g4e karşı direk darbe aldı.Çünkü karşılayacak hızı yoktu.Fakat ona rağmen 1 saat direndi.Katanın bloklamadan aldığı g4 darbesi neredeyse yok.Ufak tefek g2 saldırılarındanda çok etkilendi.Birde lawın ilk başta yaptığı saldırılar o mızrak saldırısına göre daha efektifti.Kata Luffyden direk o darbeleri alsa Dof kadar dayanamazdı bence.

Dof g4e karşı direk darbe aldı.Çünkü karşılayacak hızı yoktu.Fakat ona rağmen 1 saat direndi.Katanın bloklamadan aldığı g4 darbesi neredeyse yok.Ufak tefek g2 saldırılarındanda çok etkilendi.Birde lawın ilk başta yaptığı saldırılar o mızrak saldırısına göre daha efektifti.Kata Luffyden direk o darbeleri alsa Dof kadar dayanamazdı bence.
Hocam nasıl yok adam k.hakisini kaybedince kaç tane direk darbe yedi hatta sonra sakinleşti.O darbeleri Dof'da yedi ve ada turu attı,kata ise tekrar sakinleşti arada fark var.

Son düzenleme:
Çok yanlış biliyon Dof'un aldığı güdümlü darbe hariç birde sşınayder hariç hepsinde savunmada son KKG'de bile saldırısını yarıp geçiyor Luffy. Dof 2 saat g4e dayndıysa Katakuri 5 saat dayanmışır. Adamlar en az 10 saattir falan kavga ediyorlar süreyi net bilmiyorum ama 0 saat kesin oldu hayvan gibi haki kullanıyor karşıdaki adam. Ayrıca arada geçişler sadece Dof savaşında olmadı bunda da oldu gözünden kaçmış sanırım. :( Neyse biraz daha dikkatli incele Katadan dayanıklı falan değil Dof. :(

@Miyata Ichirou , @Taisho
Dof o kadar çaresiz gözüküyordu ki g4te savunma yapmaya fırsat bulamıyor sanmıştım kaldı ki red hawktan kan kusması aklıma geldi Doflynin.Haklı olabilirsiniz.Belkide Luffynin g4ü şuan ki kadar iyi kullanamaması yüzünden(zamanı ve şuanki tecrübesi olmadığı için) öyle kaldı aklımda.

Biri G4 artı Gamma yiyip yiyip kalkıp Luffy'i kovalıyor.

Diğeri karşıya karşıya toplam 4-5 darbede perte çıkıyor. Artı olarak korsan olmasına rağmen gurur goy goy'u yapıp kendini yaralıyor. Ki Flambe tarafından vurulmak gene Luffy'nin zayıflığı sayılır.

Bence Dof baya dayanıklı bir adam ama G4 çok ağır geldi ona.
Bak resimleri attığın iyi oldu.Resimleri kanıt diye koyuyorsunuz ya hani arada bir fark yok.Kata sürekli kayalara aynalara çarpıp yavaşlamış.Aynı dressrosada kayalara çarpma olayı gibi.Tur attı atmadı olayı sadece engele çarpmayla alakalıdır.Kata darbeyi alır almaz bir yerlere çarpmış yavaşlamış.Hemde sert şeylere o yüzden öyle gözüküyor.Kaldı ki mangaka tam resmetmemiş ne kadar mesafe uçtuğu da belli değil.Ayrıca bir yerden aşağı düşme gibi bir olayı da yok tamamen düz zeminde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık