Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Bakkal matematiği ile daha 3'ün 4'ün hesabını yapmaya çalışıyorlar. Adamın handikabı görmezden geliyorlar. Kata fanları kayboldu.
Yahu mevzu o değil.Mesela ben de kata alır diyorum.Sebebi de k.haki faktörü.Karşısında luffy olduğundan saçma gözüküyor ama k.haki ile dokunulmaz oluyor adam.Katakuride h.haki çıkana kadar bir umut k.hakisini bozar h.haki ile diyordum ama gitti adama da verdi.Şu durumda Jacki alır ama Katakuri zor ihtimal duruyor.

Ciddi ciddi iyileştirdi diyen falan var yani.Üstelik resmini bile çizmiş iç organların.Yama atıyor ip iç organlara.

@Eustass Captain Kidd

Kastettiğin kişi bensem mesajın devamında "tamamen olmasa da onardı" yazdım zaten. Uzatmak istemediğim için ilk paragrafta "iyileşti" deyip geçtim.

En başta kastettiğim iyileşme zaten organlar da değil. Leo bazooka'dan sonra o gücü olmasa işi bitmişti.

@Eustass Captain Kidd

Kastettiğin kişi bensem mesajın devamında "tamamen olmasa da onardı" yazdım zaten. Uzatmak istemediğim için ilk paragrafta "iyileşti" deyip geçtim.

En başta kastettiğim iyileşme zaten organlar da değil. Leo bazooka'dan sonra o gücü olmasa işi bitmişti.
Adam üzerine basa basa organların yok olmasını engellediğini,kendine ilk yardım yaptığını ve ek olarak organların tam olarak yenilenmediğinden bahsediyor.Mevzu söylediğime geliyor.Siz yaraya atılan dikişin yarayı hemen iyileştirdiğini sanıyorsunuz.İstediğinizi düşünün tabi.

Adam üzerine basa basa organların yok olmasını engellediğini,kendine ilk yardım yaptığını ve ek olarak organların tam olarak yenilenmediğinden bahsediyor.Mevzu söylediğime geliyor.Siz yaraya atılan dikişin yarayı hemen iyileştirdiğini sanıyorsunuz.İstediğinizi düşünün tabi.
Tamam da ben adam hasar almadı, hemen iyileşti demiyorum ki. Sonraki bölüm luffy söylüyor zaten dof'un etkilendiğini.

dof'un onarma gücüne rağmen aldığı hasarı kata'nın karnının parçalanıp 4 saat kan kaybetmesine denk görmüşüm zaten. Burdan "hemen iyileşti" dediğimi nerden çıkardın anlamadım.

aldığı yara katakuri'nin mızrağına kıyasla çok daha ciddi olsa da katanın 4 saat kan kaybetmesini ve dof'un ilk yardımını düşünürsek aldıkları hasar hemen hemen aynıdır bence.

Tamam da ben adam hasar almadı, hemen iyileşti demiyorum ki. Sonraki bölüm luffy söylüyor zaten dof'un etkilendiğini.

dof'un onarma gücüne rağmen aldığı hasarı kata'nın karnının parçalanıp 4 saat kan kaybetmesine denk görmüşüm zaten. Burdan "hemen iyileşti" dediğimi nerden çıkardın anlamadım.

aldığı yara katakuri'nin mızrağına kıyasla çok daha ciddi olsa da katanın 4 saat kan kaybetmesini ve dof'un ilk yardımını düşünürsek aldıkları hasar hemen hemen aynıdır bence.
Ben yorumumu genel manada yaptım.Birine söylesem alıntılardım zaten. Bu şekilde düşünüyorsan senin görüşün.

Smoty ve Katakuri o esnada adada yok. Mecburen Cracker geliyor. Doftan güçlü olduğu için değil yani mecburiyetten. :)

BM'nin bölgesi adım atar atmaz biliniyordu Luffy ve tayfanın geldiği, sence orda direk emri verse getirtemez miydi Kata ile Smoothie'yi hızlı bir şekilde. Bence çok net Cracker'in yeneceği düşünülmüş ve Doflamingo'dan bahsediyoruz dünyaca ünlü birisi gücünün yanlış analiz edilmesi söz konusu olamaz.

BM'nin bölgesi adım atar atmaz biliniyordu Luffy ve tayfanın geldiği, sence orda direk emri verse getirtemez miydi Kata ile Smoothie'yi hızlı bir şekilde. Bence çok net Cracker'in yeneceği düşünülmüş ve Doflamingo'dan bahsediyoruz dünyaca ünlü birisi gücünün yanlış analiz edilmesi söz konusu olamaz.
Ki Ayna Dünyası diye muhteşem bir ulaşım yöntemleri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık