Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Hava tahminini de mi kulakla yapıyormuş:D O sahnede hava durumunu anlamak diyor, açıkça k.haki bu.
Orada yanlış değerlendirme yaptığından bahsediyor.Kocamaya başladım diyor.Dediğin gibi k.haki ile hava durumunu anlıyorsa bile kulakları bu durumla çelişiyor.O yüzden öyle konuşuyor.Yani kısacası k.hakiyle 3 km ötedeki hava durumunu anladığı yok.Sadece bulunduğu bölgedir varsa bile.

Ayrıca o kısımda görmemiş olmama rağmen anlayabilirimden kasıt diğer duyu organları da olabilir.Dokunma,tatma vs.Yağmur yağsa üzerine yağdığını anlar herhalde değil mi ? :) Yada gök gürlese falan.O kısım da kesin değil yani.

Şu hava sahnesini atıp durmayın.Çünkü o k.haki değil.Fuji kör haliyle kulakları çok iyi işitiyor ve yıldırım sesi duyuyor o kadar.Adam duyarak yaşıyor sonuçta ona odaklanmış bu yüzden körler için doğal.Hava kapanacak falan gibi birşey hissetmiyor yani tamamen sesle alakalı bir olay.

Şaka yapıyor olmalısın. :) H.haki sahibi olan ve h.haki hakkında bilgisi olan Doffy k.haki kullanamayacak öyle mi kanıt arıyorsun birde.

2 tane net sahne vardı.Bir tanesi arc başı Baby 5 saldırırken farklı yönlere bakmasına rağmen saldırıları savuşturuyordu.İkincisi de çok hızlı yedi dediğiniz g4 darbelerini alırken yüzüne bile koka basıyor.Tesadüfen olmadığı açık.
Olum gene mi baby 5 şeyi. Bunu konuşmuştuk. Adamın görüş açısı o çok bariz neyini savunuyon bunun hala aç bak sahneye.

Olum gene mi baby 5 şeyi. Bunu konuşmuştuk. Adamın görüş açısı o çok bariz neyini savunuyon bunun hala aç bak sahneye.
Bariz mariz değil.Arkadaşım o sahnede arcın başında tanıtım yapıyor mangaka.Dibinde patlama oluyor adamda çizik yok b.haki var demek istiyor.Akabinde kılıçtan kafasını Luffy'nin ışınlara yana kaydırması misali kurtulmasıyla k.hakiye dikkat çekiyor.Ortada bir sunum var anlayacağın.H.haki eksik sadece adamlarını bayıltması da mantıklı olmaz aptalca olurdu.

Adam kendisinin sağ ön çaprazından saldıran birinden sıyrılıyor k.haki diyon. Yapma gözünü seveyim.
Görüp görmemesi birşeyi değiştirir mi ? Karakterlere yapılan saldırılar gözün algılayamayacağı kadar hızlı oluyor ama adam gözünün önündeki şeyi görmesine rağmen k.haki sayesinde önceden tepki veriyor.Görüp tepki vermeye kalksa çok geç olacak.

Ben sana karakterin sunumundan bahsediyorum sen neler diyorsun.Mangaka arc başı güçlerini tanıtıyor Dofta b.haki + k.haki olduğunu bu şekilde gösteriyor.Akıllarda soru işareti kalmasın diye.Yine meyve gücünü de kullandırıyor kendi adamlarına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık