Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Valla pes, Gücün bitecek dediğimde g4'ten çıkacağını anlamıyorsun yani ?

Bak bu da benim attığım ilk mesaj bundan sonrasını uzatmaya gerek görmüyorum.
Ferit çevir çevir yanmasın. Kardeş sayfada olanları anlayamıyor musun yahu? Adam orda resmen anladım diyor. Luffy g4 sınırlı güç dedikten sonra gözlerine kara bir efekt çizmiş ve soru işareti koymuş. Sonrasında da Katakuri anlıyorum sınırlı bir güç kullanıyormuşsun demek diyor. Bunlara ne anlama geliyor?

Burdan ne anlıyon? Ben Luffy ile alakalı bir şey demiyorum. Katakuri'nin olaya bakış açısından bahsediyorum. Sen hala olayı Luffy'e çekiyon.

Bir daha atayım bence sen okumadın sayfayı.

Ferit çevir çevir yanmasın. Kardeş sayfada olanları anlayamıyor musun yahu? Adam orda resmen anladım diyor. Luffy g4 sınırlı güç dedikten sonra gözlerine kara bir efekt çizmiş ve soru işareti koymuş. Sonrasında da Katakuri anlıyorum sınırlı bir güç kullanıyormuşsun demek diyor. Bunlara ne anlama geliyor?

Burdan ne anlıyon? Ben Luffy ile alakalı bir şey demiyorum. Katakuri'nin olaya bakış açısından bahsediyorum. Sen hala olayı Luffy'e çekiyon.

Bir daha atayım bence sen okumadın sayfayı.

Ben ne anlatıyorum sen nasıl cevapler veriyorsun.

Kata, Luffy g4'e geçince gücün artacak demiyor muydu? Diyordu
Aynı Kata, Luffy'nin g4'ü bitince, rakibine uyarı vermiyor mu ? Veriyor

Ben, Kata Luffy'nin g4'ten çıkacağını önceden haber verip mallık yapmış anlamında yorum atmamış mıyım ? atmışım.
Kata, Luffy'nin g4 ile güçlendiğini biliyor da, g4'ten çıktığında gücünün azalacağını bilmiyor mu ?

Benim attığım yorumda tartışmaya açık bir nokta bile yok ''?''

Kata g4'ün Luffy'i güçlendirdiğini biliyor
Kata g4'ün biteceğini haber veriyor
Luffy aldığı haber için teşekkür ediyor.

Sen kalkıp çamur çamur diye tutturuyorsun. Ortada olan şey bu. Kata mallık yaptı ben de adam mallık yaptı diyorum bu kadar basit bir şeyi bile kaç sayfadır tartışıyoruz.

Adam g4 Luffy'e dokunamıyor bile, Katakuri'ye mi dokunacak bu herif? Hem hız olarak dokunamıyor, dokunduğunda da etki etmiyor. Luffy evire çevire dövmüş 45 dakika.
Bu adam, Luffy'e koyduğunda inleten, Luffy'nin hızının yetmediği Katakuri'yi alacak ha? Size hayırlı okumalar arkadaşlar :D

Ben ne anlatıyorum sen nasıl cevapler veriyorsun.

Kata, Luffy g4'e geçince gücün artacak demiyor muydu? Diyordu
Aynı Kata, Luffy'nin g4'ü bitince, rakibine uyarı vermiyor mu ? Veriyor

Ben Kata Luffy'nin g4'ten çıkacağını önceden haber verip mallık yapmış anlamında yorum atmamış mıyım ? atmışım.
Kata, Luffy'nin g4 ile güçlendiğini bilmiyor da, g4'ten çıktığında gücünün azalacağını bilmiyor mu ?

Benim attığım yorumda tartışmaya açık bir nokta bile yok ?

Kata g4'ün Luffy'i güçlendirdiğini biliyor
Kata g4'ün biteceğini haber veriyor
Luffy aldığı haber için teşekkür ediyor.

Sen kalkıp çamur çamur diye tutturuyorsun. Ortada olan şey bu. Kata mallık yaptı ben de adam mallık yaptı diyorum bu kadar basit bir şeyi bile kaç sayfadır tartışıyoruz.
İyi de bundan isteyerek çıktığını düşünüyordur. Bu da bir planı olduğu anlamına gelebilir. Bunları benim mi söylemem lazım sana? Adam bundan zorunda kaldığı için çıkacağını düşünmüyor. Öyle düşünse bu sayfa olmazdı zaten.

Hadi mallık yapmış olsun. Bunun gücü ile alakası ne? Yani her durumda az çok niyetin belli Ferit. Adam akıllı savunamadığımız karakteri nasıl tartışmayı bir şekilde sabote ederiz de savunuruz derdine düşmüşsünüz. Yok mallık yaptı. Yok balıyla kurtuldu. Kardeş sahneler önünüzde bunları yorumlayın. Adamın gücü ortada yaptıkları ortada. Hala daha mal , bal ile çamur atıp bir şeyler savunma derdindesin.:S

Ben çıkıyorum sen bu şekilde tartışmaya devam et Ferit.:D

İyi de bundan isteyerek çıktığını düşünüyordur. Bu da bir planı olduğu anlamına gelebilir. Bunları benim mi söylemem lazım sana? Adam bundan zorunda kaldığı için çıkacağını düşünmüyor. Öyle düşünse bu sayfa olmazdı zaten.

Hadi mallık yapmış olsun. Bunun gücü ile alakası ne? Yani her durumda az çok niyetin belli Ferit. Adam akıllı savunamadığımız karakteri nasıl tartışmayı bir şekilde sabote ederiz de savunuruz derdine düşmüşsünüz. Yok mallık yaptı. Yok balıyla kurtuldu. Kardeş sahneler önünüzde bunları yorumlayın. Adamın gücü ortada yaptıkları ortada. Hala daha mal , bal ile çamur atıp bir şeyler savunma derdindesin.:S

Ben çıkıyorum sen bu şekilde tartışmaya devam et Ferit.:D
Ben gücü ile alakalı yorum mu atmışım Hasan, adam mallık yapmış diyorum. Normalde böyle bir mallık yapılmaz ölümcül dövüşlerde demişim. Sen gene sevdiğin karekterlere laf ettim diye parlamışsın.

K. hakide Kata üstün.
B. hakide Kata üstün.
H. haki ikisinde de var.
Uyanış ikisinde de var.
Bitiricilik konusunda Katakuri önde. Adam delip geçiyor resmen yahu. :D
Dayanıklılık konusunda geçen bölüme kadar Dof öndedir diyordum ama Kata kendini delip dövüşe devam etmesiyle önde olmasa bile aynı ayarlarda olduğunu kanıtladı bana.

Dof ve Cracker ile ölümüne savaşarak hakisine haki katan Luffy’nin, 20 bölümdür Kata'dan yediği dayak, yüzünün hali ortada. Luffy şimdi dövüşse belki 20 dakikada aradan çıkarabilir Dof'u.

Luffy'nin base hali belki üst düzey saldırı gücüne sahip olmayabilir ama lastik çocuğun dayanıklılığını çok küçümsüyorsunuz. Hakisi falan yokken bile ne kadar hayvani bir dayanıklılığa sahip olduğunu hepimiz gördük. Doflamingo'dan çok daha güçlü olduğu garanti olan Fujitora'ya bile düz haliyle daldı Luffy. Hem yanılmıyorsam Dof uyanışla normal halindeki Luffy'yi delememişti.

Uzun lafın kısası Doflamingo artık geride kaldı arkadaşlar. Luffy hızla zirveye doğru ilerliyor. Rakipleri de buna uygun olarak daha güçlü isimler oluyor elbette.

Ben gücü ile alakalı yorum mu atmışım Hasan, adam mallık yapmış diyorum. Normalde böyle bir mallık yapılmaz ölümcül dövüşlerde demişim. Sen gene sevdiğin karekterlere laf ettim diye parlamışsın.
Bunun konu ile alakası ne? Yani biz burda Kata vs Dof'tan bahsediyoruz. Güçlerini çarpıştırıyoruz. Sen konu ile alakasız Luffy ve Kata'ya çamur atacağım diye yorum yapıyorsun? Pardon çamur atmak değildi maksadın. Aaa yine pardon maksadın güçleri ile alakalı yani vs ile ilgili bir tartışmada değildi? Maksadın neydi o zaman Ferit?

Yahu g4'deyken nerede hasar vermiş Doflamingo bir gösterebilir misin? Nereye deliyor yahu :|
Bak 784'den sonraki her kapışma sahnesini atıyorum, bakalım ne zaman vurmuş g4 Luffy'e, kafada soru işareti, palavra kalmasın:
Sayfa 1:
Sayfa 2:
Sayfa 3:
Sayfa 4:
Sayfa 5:
(785'e geçiyoruz) Sayfa 6:
Sayfa 7:
Sayfa 8:
Sayfa 9:
Sayfa 10:
Sayfa 11:
Sayfa 12:
(786'ya geçiyoruz) Sayfa 13 ve 14:

Bu noktadan sonra hakisi bitiyor ve 790'a kadar görmüyoruz:
Sayfa 15 ve 16:

Bir tane aksiyon sahnesi atladıysam namerdim, gözümden kaçtıysa eklemekte özgürsünüz. Hani nerede yahu? Nerede delmiş Luffy'i Doflamingo? Göz var nizam var yahu, adam ıh demiyor.

Ben normal luffye verdiği zararı kıyaslıyorsun sandım g4 luffye olanı değil.Malum sahneden bahsettim uyanışla bushoshoku zırhını deldiği sahneden.Yanlış anlaşılma oldu.

Sayfaları koymuşken 9.sayfaya dikkat çekeyim.Alın bakın işte Kata g4 yumrukladı diyorsunuz.O panelde uyanış ip bloğu da Luffye vurmuş geçmiş aynı şekilde.Fakat tam isabet olmamış kenardan vurmuş Luffye sola uçurmuş biraz.Anlatmak istediğim buydu.Mesele uçurmaksa al burada da var.Alan kısıtlı olsa aynı sahnede olabilirdi.Fakat etkisi ne olmuş kata vurdu ne oldu yani yerden mi kalkamadı g4 luffy.Uzaklaştırdı kendini korudu işte kata o kadar.Zaten şans vermeyeceğim demesinden kastı da buydu.

Bunun konu ile alakası ne? Yani biz burda Kata vs Dof'tan bahsediyoruz. Güçlerini çarpıştırıyoruz. Sen konu ile alakasız Luffy ve Kata'ya çamur atacağım diye yorum yapıyorsun? Pardon çamur atmak değildi maksadın. Aaa yine pardon maksadın güçleri ile alakalı yani vs ile ilgili bir tartışmada değildi? Maksadın neydi o zaman Ferit?
Maksadım Kata'nın vs sırasında mallık yaptığını söylemekti, çok fazla konuşuyor dövüşürken, sayende güce, bala vesaire bir sürü şeye girdik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık