Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 285 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    354
Son bölümün son sayfasından bir veya iki sayfa öncesine bakmanızı tavsiye ediyorum herhangi bir fiziksel çarpışma söz konusu değil iken h.haki salıyorlar ve ortam parçalanmaya başlıyor.
@Alpamis

Alıntıladığım mesajındaki b.haki çarpıştırma ile ilgili yorum yapmıştım ben.Trebölün lafını ve o sahneyi de atınca bunu tartışıyorsunuz sandım.Keza o sahnede h.haki salınma durumu da yok.İki h.haki sahibi birbirlerine haki kullanarak vurunca ortaya çıkan bir efekt bu.

Yeni sayıda ise bambaşka bir olay var.İki kullanıcı da h.haki salıyor.Buna daha önce tanık olmamıştık.Hakkında yorum yapabilmek için daha erken bence.

Her çıkan bölüm teker teker argümanlar çürüyor. Uyanış farkı var dendi uyanış gösterdi, buso hakisi düşük dendi luffy'nin elini yamulttu, dayanıklılık farkı var dendi gear 4'ten dof kadar hasar almadı, en son kral hakisi yok deniyordu son bölüm o da çıktı. Mangaka bu anketi okuyup her hafta cevap veriyor sanki.
Şimdi de "ikisi aynı güçte tek fark kata'ya vurulmuyor" olmuş :D

luffy'nin saldırılardan kaçmaya çalışması bile katakuriyi şoka sokuyor. sağ kollar amiralin bi tık altındadır diyordum ama son 2-3 bölümdür emin değilim. Kata amiral seviyesi çıkabilir.

Katakuri çok ağır basıyor kazanır.

Dresrosa'da Doflamingo'ya karşı Luffy'nin yerinde Katakuri olsaydı eğer Trafalgar Law'ı olaylara karıştırmazdı. Tek kapışırdı.

Katakuri'nin bu bölümde yaptığı aslında Luffy'ye de adamlık dersi vermek gibi olmuş :D
Adamlık konuda geçmiş, Reiper değinmiş subjektif bi yaklaşım. Ki bu bölüm içinde Katakuri ile anlaşıyorlar korsanlık yapıyoz olm olur böyle şeyler diye. Katakuri'nin dövüşüne müdahil olunması kendini bağlar, Luffy bu adamı ben yeneceğim karışmayın demedikten ve yanındakileri rakibinden koruyabildikten sonra yardım almaktan niye çekinsin.
Simdi,Doffy'nin Luffy ile vs'sini es geciyorum.

Doflamingoya bakalim,Jozuyu kitlemesi,amiral atagindan kurtulmasi,Sanjiyi kolayca yenmesi,Lawi orta zorlukla yenmesi,Fuji ye tekme atmasi vs.

Bu zamanlarda herkes Dof'u amiral'e yakin gucte goruyordu.

Daha sonra Luffy'e yenilmesi ve bir sag kolun epey guclu olmasi fikirleri degistirdi.

Burda bence bir tutarsizlik var gibi.
O herkes kim, bana bi liste lazım :/

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim o dalgalanmalar sırasında çevreye de fiziksel bir etkilenme söz konusu olabilir diğer bölüm görebiliriz dikkat ettin mi bilmiyorum.Ayna dünyası yavaş yavaş çöküyor gibi.Yerdeki taşlar parçalanarak havaya kalkıyor gibi .
Luffy'nin tam uzerinde bi kolon vardı hemen bölümün başında, o kolon darbelerden parçalanıyor, etrafta da bir sürü yikik dökük duvar var zaten, bu h.haki çarpışması ile de etrafa saçılıyor gibi geldi bana. Merkezlerden dışarı doğru gibi, tabi bu bence. Bir de Shanks örneğine benziyor, güvertede yürürken korkuluklar şok dalgası yiyor gibiydi.

Adamlık konuda geçmiş, Reiper değinmiş subjektif bi yaklaşım. Ki bu bölüm içinde Katakuri ile anlaşıyorlar korsanlık yapıyoz olm olur böyle şeyler diye. Katakuri'nin dövüşüne müdahil olunması kendini bağlar, Luffy bu adamı ben yeneceğim karışmayın demedikten ve yanındakileri rakibinden koruyabildikten sonra yardım almaktan niye çekinsin.

O herkes kim, bana bi liste lazım :/

Luffy'nin tam uzerinde bi kolon vardı hemen bölümün başında, o kolon darbelerden parçalanıyor, etrafta da bir sürü yikik dökük duvar var zaten, bu h.haki çarpışması ile de etrafa saçılıyor gibi geldi bana. Merkezlerden dışarı doğru gibi, tabi bu bence. Bir de Shanks örneğine benziyor, güvertede yürürken korkuluklar şok dalgası yiyor gibiydi.
Anket açık olsa o liste hazırdı senin için de kapalı yapılmış o 39 kişi fazla utanmasın diye.

Cavitq11 dedi ki:
Simdi,Doffy'nin Luffy ile vs'sini es geciyorum.

Doflamingoya bakalim,Jozuyu kitlemesi,amiral atagindan kurtulmasi,Sanjiyi kolayca yenmesi,Lawi orta zorlukla yenmesi,Fuji ye tekme atmasi vs.

Bu saydıklarının hepsi Dof'un zinde performansında henüz kayıp olmadığı zamanlardı.Bu yaptıklarını enerji tamken sapasağlam 0 kilometre iken yapıyordu.O yüzden amiral civarı görülmesi doğru ve haklı bir tespit yanlış değil.Daha sonra arc senaryosu gereği deposu mangaka tarafından tüketildi benzini gitgide bitmeye başladı onca aksiyondan sonra.

Yani hiç kimse sormuyor.Saraya ilk geldiğinde luffynin ağzının ortasına vuran ve dalga geçen adam neden daha sonra düz yumrukları arka arkaya alıyor diye.Sebep açık ve net ortada.Arc başında gördüğümüz halde değildi artık mangaka elinden geldiğince zayıflattı onu.Kişiliği yüzünden kata gibi kendini kesecek hali yoktu bu şekilde yaptı.

Şimdi hemen Luffy diyecekler eminim dandik Bellamy olaylarını bu politikayla bir tutacaklar sonra yine sinirleneceğim. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık