Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Hayırdır manga karakterlerinden gerçek üyelerin adamlığını mı sorguluyorsun? Adam ol, ne konuştuğunu bil. 2 hayali şey için ağız bozdurma.
bi dk dk adam Katakuri adam değil diyince o hayali karakter oluyor ben ikiniz etmez deyince mi suç oluyor adamlık mevsuzunu açan kendisi ben değilim.

Son düzenleme:
bi dk dk adam Katakuri adam değil diyince o hayali karakter oluyor ben ikiniz etmez diyince suç oluyor ?
Mal mısın yoksa daha ne dediğini mi anlamıyorsun? İstersen hayali karaktere dümdüz küfür et, olmayan bir şey sonuçta ama buradaki kişilere küfür edemezsin. Dof, Kata, Garp, X, Y ne dersen de, ama o kadar. Garp gavat deniyor değil mi, ama biri gelip sen ondan gavatsın diyemez.

bi dk dk adam Katakuri adam değil diyince o hayali karakter oluyor ben ikiniz etmez deyince mi suç oluyor adamlık mevsuzunu açan kendisi ben değilim.
Ben burda istersem Kata'ya da , Doflamingo'ya istediğim hareketi eder, üzerine de bir litre su içelim lakin kimsenin özlüğüne veyahut kişiliğine hakeret edemem. Biri hayali karakter, diğeri karşında yaşayan bir birey. Yazdıklarına dikkat et kardeşim.

Arkadaşım isterse küfretsin Katakuri diye birisi mi var da adamlığı olsun. Katakuri de hayal ürünü adamlığı da. Kendini bu kadar kaptırma. Senin yazıştığın gerçek bir insan. Yaptığın yanlışın farkına varıp kendine gel.

Milletin adamlığı dahi sorgulanıyor ama bir yaptırım yok.Daha ne bekleniyor ki.Şu kisinin şu konuyanattığílı mesajların hiç biri bir çıkarım veyahut başka bir düşünce içermiyor.Anca fanlar mal fanlar adam değil.Yetti yani

Simdi,Doffy'nin Luffy ile vs'sini es geciyorum.

Doflamingoya bakalim,Jozuyu kitlemesi,amiral atagindan kurtulmasi,Sanjiyi kolayca yenmesi,Lawi orta zorlukla yenmesi,Fuji ye tekme atmasi vs.

Bu zamanlarda herkes Dof'u amiral'e yakin gucte goruyordu.

Daha sonra Luffy'e yenilmesi ve bir sag kolun epey guclu olmasi fikirleri degistirdi.

Burda bence bir tutarsizlik var gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık