Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri & Donquixote Doflamingo vs. Monkey D. Garp

Kim Kazanır?

• Dof ve katakuri kazanır

Kullanılan: 45 31.5%
  • Garp kazanır

Kullanılan: 100 69.9%

• Kullanılan toplam oy
    143
Mihawk'ı hadi geçiyorum.
Akainu'yu zaten dedim.
Kuzan da Kizaru da "kayıp vermemek için WB'nin işini başta bitirelim" diyerek direkt daldı WB'ye.
Yener değil de üstün dediğin için yazıyorum.
Öyle WB>>Amiral diye bir şey olsa niye tek başlarına dalsın bu amiraller?
Tek başlarına dalmaları ya da alacaklarını düşünmeleri bir şey ifade etmez zaten ama hepsi biliyor savaş ortamında olduklarını ve bir şekilde hem kendi hem de karşı taratan birilerinin olaya dahil olacağını. Dof'a kalsa oda zor olsa da Fujitora'yı alacak sözde.

Akainu diğer amirallerden bir tık daha önde zaten ancak WB'den güçsüz imajı verdi bana. 1v1 bir de yenmesi demek üstün olduğu anlamına gelir zaten. WB'nin diğer 3 yonkou'dan da geride ya da denk olduğunu düşünüyorum MF haliyle. Mesele ünvan değil. WB hiç yenilmediği için en güçlüydü. Birinin yenebilecek olması ünvanı etkilemez. Yenmesi gerekir. Hiç kimseye de 1v1 de yenilmeden öldü adam.

Funduska

Nasıl yok, Garpın Akainuya doğru 1 saatte 30 cm ilerleyişinden ve Sengokunun Garpın kafasını yere gömmesinden anlaşılıyor durum. :)

Kong Gundan daha güçlü mü? Yapmayın yav basit bir yumruktu o ve herkes havadaki Marcoyu yere indirebilir abartmayın o kadar. :)
Garp'ın yavaş yürümesiyle dayak yiyeceğini nerden çıkardın ? Kaldı ki animedeki birçok şey cannon.Sengoku durdurmasa Garp orda akainuyu parça parça ederdi.Hinlik-haterlık gözünü bürümüş senin.

Garp çok pis döver.İki sağ kol ayari adamın yanına bir de azcık üstü Marcoyu eklerseniz o zaman bir dururum.

Bu kanıya nerden vardın derseniz de ufaktan yazayık buraya.

Mfde Marco-Jozu-Vista 3 lüsü dalsa bence Wbyi alamazlardı.Alayını tokatlardı Wb.Hatta Acei bile ekleyebilirsiniz oraya.
Güncel Topkek arcında Bm çıldırınca tayfasının hali ortada.Anca yalan ve dolanla zaman kazanmaya çalışıyorlar.
Keza Mfde Marco-Vista ve -az çok Ace kadar güçlü-Crocodile Akainuyu bırak durdurmayı zamanını bile çalamadılar.

Amiral ve yonkoular farkli boyut diğerleri farklı boyut.Garpıda bu seviyelerde görduğüm için rahat alır diyorum.

Garp çok pis döver.İki sağ kol ayari adamın yanına bir de azcık üstü Marcoyu eklerseniz o zaman bir dururum.

Bu kanıya nerden vardın derseniz de ufaktan yazayık buraya.

Mfde Marco-Jozu-Vista 3 lüsü dalsa bence Wbyi alamazlardı.Alayını tokatlardı Wb.Hatta Acei bile ekleyebilirsiniz oraya.
Güncel Topkek arcında Bm çıldırınca tayfasının hali ortada.Anca yalan ve dolanla zaman kazanmaya çalışıyorlar.
Keza Mfde Marco-Vista ve -az çok Ace kadar güçlü-Crocodile Akainuyu bırak durdurmayı zamanını bile çalamadılar.

Amiral ve yonkoular farkli boyut diğerleri farklı boyut.Garpıda bu seviyelerde görduğüm için rahat alır diyorum.
+1

Zamanında Roger ile denk dövüşmüş Rogeri defalarca ölümün kıyısına getirmiş adam bu ikisini şamar oğlanına çevirir.
Ölümün kıyısına getirme durumu yok bu arada. Onun haricinde dövüşmüşler bol bol. Daha doğrusu çeviri orada net değil fakat tek taraflı bir şey değil diye söyleyeyim. Çevirinin içinde ölüm kelimesi geçiyor zira. Bu da karşılıklı bir ölümün kıyısına getirme durumunu gösteriyor olsa gerek. Bu tür cümleleri kuran kişilerin niyeti bazen iyi değil. Senden yana bir sıkıntım yok yanlış olmasın.

Garp Marco'ya yumruk attı da Marco hasar mı aldı? Adamdan kan bile akmadı, ve dövüşe devam etti. Tek hamleden denklem kuracaksanız, Marco Aokiji'den de Kizaru'dan da güçlü. Luffy Fujitora'yı G3 ile uçuruyor mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık