Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri & Donquixote Doflamingo vs. Monkey D. Garp

Kim Kazanır?

• Dof ve katakuri kazanır

Kullanılan: 45 31.5%
  • Garp kazanır

Kullanılan: 100 69.9%

• Kullanılan toplam oy
    143
Amiral üstü bir seviye ne demek?
Akainu'yu yenebilecek kişiler vardır ama direkt üstünü yoktur.
WB karşısında gördük Amiral seviyesini.
Akainu yerin dibine girdi ama bir şey olmamış gibi devam etti sonra.
WB'nin ise kafası yok oldu, Akainu sebebiyle güçsüz düştü gidip öldü sonra.
Hiç WB hasta vb. demeyin aktif unvanı ile savaştı adam.
Fikrimi belirtmek isterim, bana göre Yonkou>Amiral diye bir şey yoktur.
Amiral üstü Yonkou'dur demedim ama evet genel itibariyle bir Yonkou Amiral'den güçlüdür diye düşünüyorum. WB hem yaşlı hem çok hastaydı ama ona rağmen 1v1'de Akainu'yu öldürmeden bırakmazdı diye düşünüyorum.

Garp'ın yaşlı halinin seviyesini kafamda bir türlü oturtamıyordum ama mf Garp'ın mf WB'yle aynı seviyede olduğunu düşünüyorum artık.

Bir kere Garp'ın zaten bu zamana kadar olan tanıtımına baktığımızda ve kknın belalısı olması sebebiyle zirve hali yonkodan aşağı değildir.Fakat yonko üstü de zaten kk olduğundan o seviyede de değildir.Yonko seviyesi bir adamı da kk bile olsan kolayca saf dışı bırakamazsın.Yani Garp'ın zirve halinin yonko seviyesi olması makul.

Mfde ki yaşlı Garp'a gelelim.Bir kere Roger ve WB'nin zirve hali birbirine denktir bana göre.Yani ikisi de zamanında Garp'ın üstündeydi.Fakat WB yonko üstü bir adamken yaşlılığı ve hastalığı nedeniyle yonko-amiral arası bir seviyeye gerilemiştir.Mf WB'yi tüm amirallerden üstün görüyorum fakat diğer yonkolardan da 1 tık altta görüyorum.Garp ise WB'nin zirve haline göre daha güçsüzdü fakat WB hastalığından dolayı extra güç kaybı yaşarken Garp'ta sadece yaşlılığın etkileri vardı.Bu yüzden daha az güç kaybı yaşamıştır ve aynı seviyede olmuşlardır.Yani hasta ve yaşlı WB=yaşlı Garp.Kısaca denklemim şu:

Roger≥Genç WB>Genç Garp=

Yonko>Yaşlı ve hasta WB(Mf WB)=Yaşlı Garp>amiral

2y sonrasında ise Garp eğer hastalığı yoksa yaşlılığın etkileri biraz daha artmış ve amiral seviyesine gerilemiştir muhtemelen.Ama ankette mf Garp'ı baz alıcağımızdan Mf WB vs Kata-Dof olsa nasıl olurdu diye düşündüm.WB orta zorlukla alırdı muhtemelen.Oyumu Garp diye değiştiriyorum bu yüzden.

Garp'ın gerçekten sinirlenerek birisine yumruk attığını görmek istiyorum şu seride. Keşke bi flashback falan olsa.

Marco'ya attığı yumruk sıradan bir yumruktu ve Kong Gun'dan daha güçlüydü zira Marco'nun Kong Gun yedikten sonra öyle savrulacağını hiç zannetmiyorum.

@c4which Garp ayrı bir seviye olabilir belki. Ama WB'yi asıl haki olaylarından önce anlattıkları için güçsüz gözüktü biraz. Garp eğer ileride rol alırsa, haki de devreye gireceğinden MF'deki WB'den güçlü gelir gözümüze.

@justahuman WB en sinirli haliyle Akainu'ya saldırdı. Kimse de karışmadı WB'ye.
Akainu'ya bir şey mi oldu? Cevap vereyim olmadı. :)

Yalnız bunu söyleyebilmek için argümanın yok
Nasıl yok, Garpın Akainuya doğru 1 saatte 30 cm ilerleyişinden ve Sengokunun Garpın kafasını yere gömmesinden anlaşılıyor durum. :)

Garp'ın gerçekten sinirlenerek birisine yumruk attığını görmek istiyorum şu seride. Keşke bi flashback falan olsa.

Marco'ya attığı yumruk sıradan bir yumruktu ve Kong Gun'dan daha güçlüydü zira Marco'nun Kong Gun yedikten sonra öyle savrulacağını hiç zannetmiyorum.
Kong Gundan daha güçlü mü? Yapmayın yav basit bir yumruktu o ve herkes havadaki Marcoyu yere indirebilir abartmayın o kadar. :)

@c4which Garp ayrı bir seviye olabilir belki. Ama WB'yi asıl haki olaylarından önce anlattıkları için güçsüz gözüktü biraz. Garp eğer ileride rol alırsa, haki de devreye gireceğinden MF'deki WB'den güçlü gelir gözümüze.

@justahuman WB en sinirli haliyle Akainu'ya saldırdı. Kimse de karışmadı WB'ye.
Akainu'ya bir şey mi oldu? Cevap vereyim olmadı. :)
Squardo'nun saldırısını fark edip durduramayacak haldeki WB yapacağını yaptı, aldı attı kenara (yerin dibine). Akainu'nun başarısı meyvesini kullanarak bir şekilde yerin dibinden çıkmayı başarmasıdır. O halde ki WB savaş başladığı andan itibaren 1v1 yapsaydı Akainu'yu öldürmeden ölmezdi kendi.

Ama sen MF'ye rağmen Akainu daha güçlü veya Yonkou üstü dersen senin bileceğin iş. Bana göre WB'nin MF hali bile bütün amirallerden üstündü.

Squardo'nun saldırısını fark edip durduramayacak haldeki WB yapacağını yaptı, aldı attı kenara (yerin dibine). Akainu'nun başarısı meyvesini kullanarak bir şekilde yerin dibinden çıkmayı başarmasıdır. O halde ki WB savaş başladığı andan itibaren 1v1 yapsaydı Akainu'yu öldürmeden ölmezdi kendi.

Ama sen MF'ye rağmen Akainu daha güçlü veya Yonkou üstü dersen senin bileceğin iş. Bana göre WB'nin MF hali bile bütün amirallerden üstündü.
Mihawk'ı hadi geçiyorum.
Akainu'yu zaten dedim.
Kuzan da Kizaru da "kayıp vermemek için WB'nin işini başta bitirelim" diyerek direkt daldı WB'ye.
Yener değil de üstün dediğin için yazıyorum.
Öyle WB>>Amiral diye bir şey olsa niye tek başlarına dalsın bu amiraller?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık