Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Captain Tsubasa

Beğendiğiniz Bir Seri Mi

• Kullanılan toplam oy
    77
Çok iplediğim bir seri değildir bu ama son bir kaç sayfayı okuyunca Hyuga'nın durumuna canım sıkıldı wikiden baktım. Juve'ye transfer olduktan sonra İtalya üçüncü ligine kiralanmış adam. Bu sırada Tsubasa ise Barça'yı lig şampiyonu yapmakla meşgulmüş. Ulan zaten fakir fukara çocuktu bu, hayatın tokadını yemesine rağmen yılmadan milletin içinden geçerdi Tsubasa'dan sonra o evrenin en baba topçusu olması gereken karakterdi bu kariyer nedir böyle anasını satayım? Juve'den kiralanmasında sıkıntı yok da üçüncü lige kiralanması küfür gibi olmuş. Durduk yere canım sıkıldı şimdi.
Hyuga orada dünyanın parasını kazanıyordur yine de. Bir de Tsubasa ile aralarında kalibre farkı vardı. Lise maçlarında çok belli olmuyordu, ama Dünya Şampiyonası'nda (?) fark çok açıktı.

Tsubasa maçı ve matsuyama ile yaptığı maçı zerre haketmemişti bence. En azından ben misugi ve matsuyama'nın kazanması gerektiğini düşünüyordum senelerdir.
Matsuyama takım olarak kartal şutunun önüne mi ne geçmiştilkasdjflşsad Ulan ne maçtı............
Matsuyama'yı saymasak aynı düşünüyoruz.

Super striker 2 çok sağlam oyundu telefonda haka oynarim nes oyunlari bir başkadir goal 3,Castlevania,filistones ve birsürü ismi aklima gelmeyen oyun güzel zamanlardi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık