Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Canavar Üçlü Güç Artışları İncelemesi

Yeni okudum helal olsun iyi olmuş. Gerçekten de seri sonuna kadar bunlar gelmeli en azından ama bunların hepsi teker teker işlenirse geriye diğerleri için zaman kalmaz diğerlerini geç tayfaya bile kalmaz seri biraz o konuda ağır. Sonuçta hepsi birer üye ve serinin önde gelenleri screen time dengesi lazım. Güzel konu:sapkali:
Eyvallah :sapkali:

Teker teker işlenmesi imkansız tabi. Zaten Oda'nın tayfayı iki yıl sonrasında tamamen saklaması ve güç skalasının bir hayli yükselip rakiplerin çok zorlu hale gelmesi saklanan p-up'ların ikişer üçer verilmesine neden olacak. Nitekim Zoro üzerinden yaşananlar bunun bir nevi kanıtı.

Ben Sanji’de de kral haki cikacagini dusunmekteyim. Sonucta Sanji’nin atalarindan birisi butun North Blue’yu fethetmis bir insan. Bu tur durumlarda genetigin rol oynadigini biliyoruz ve (Grand Line sayilmazsa) neredeyse dunyanin 1/4’uni fetheden birisinde Kral Haki olmasi gerektigini dusunuyorum. Ustune ustluk, Roger’in tayfasinda da en az iki tane (Rayleigh ve Oden) kullanici olmasi da bence ihtimalleri guclendiriyor.

Edit: Kral haki Wano’da ya da belki de son savasa kadar cikmayabilir, dusuncem hayatinin bir bolumunde uyandiracagi uzerinedir.

Son düzenleme:
Evet, konuda geçen kılıç değişimini Wano'da yaşayacağız. Hem de en az 1 kılıç değişimi olacak. Bakalım bu değişim Zoro'nun gücüne ne kadar katkı sağlayıp Canavar 3'lü dengesini nasıl etkileyecek :rolleyes:
Zaten canavar üçlüde ki en güçlü kişi Zoro değil mi? Biraz daha güçlenecek işte denge aynı kalacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık