Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Canavar Üçlü Güç Artışları İncelemesi

Silahlanması yetersiz olsa koka basar ama rakibine göre/saldırıya göre zayıf kaldığı için deşilir. O yüzden yetersiz olduğu için basamıyor diyemezsin.

Gözlemi yetersiz diyebilirsin. Bu silahlanma hakisinin zayıf olduğunu göstermez. Adı üstünde gözlemi yetersiz olduğu için basamadı diyebilirsin. Dolayısıyla bunun da silahlanmayla bir ilgisi yok.

Herif slashına haki yüklüyor ama vücudunun istediği yerine basamıyor. Çok mantıklı.

Gördüğün gibi boşa sallayan ortada körpe diyem :artiz:
Gözlemi tırt olanlar gibi tam beden basacak o zaman. Beceremiyor demek :gamyon:
Gözlem tırt, bedene de yayamıyor veya yayarsa hakisi yetersiz olduğu için bitecek, zaten saçma sapan yaralar alıp tekte bayılıyor. Nereden tutsan elinde kalıyor marimo :)

Gözlemi tırt olanlar gibi tam beden basacak o zaman. Beceremiyor demek :gamyon:
Gözlem tırt, bedene de yayamıyor veya yayarsa hakisi yetersiz olduğu için bitecek, zaten saçma sapan yaralar alıp tekte bayılıyor. Nereden tutsan elinde kalıyor marimo :)
Evet, Zoro'nun hakisi bir kere full beden koka yapıp 3 dakika kullanınca bitecek kadar tırt. Luffy'nin G4 modu hızlı haki tüketmesine karşın minimum 25 dakika haki kullanmasını sağlıyor da Zoro 3 dakika tüm beden koka yapamıyor mu ? Nasıl bir kafa yaşıyorsun la sen ? Allah aşkına bi' deyiver :(

Herif slashına haki yüklüyor, bedeninden ayrılan bir enerji parçasına! Burayı aklında tut çünkü aklından çıkıyor olmalı ki bunu yapan adamın bedenine haki yükleyemeyeceğini söylüyorsun hala...

Asıl nerden tutarsan tut söylediklerinin saçmalığı ve mantıksızlığı elinde kalıyor.

Zoro için vücut kokası tartışmalarını saçma buluyorum. Delici saldırıları silahlanma ile durdurmak kolay olmayabilir veya silahlanmanın yapıldığı yer alışkanlığı kokanın delinme dayanımına etki edebilir. Luffy kendisi Hody omzunu ısırdıktan sonra daha hakisinin böyle bir yarayı engelleyecek kadar iyi olmadığını söylemişti.

Dış kapının mandalı bir herif. Wano kılıç ustaları haki kullanabilen insanlar. Zoro'nun nasılsa etkilemiyorum deyip tamamen demir gibi olması, Kaido olması beklenmesin.

Evet, Zoro'nun hakisi bir kere full beden koka yapıp 3 dakika kullanınca bitecek kadar tırt. Luffy'nin G4 modu hızlı haki tüketmesine karşın minimum 25 dakika haki kullanmasını sağlıyor da Zoro 3 dakika tüm beden koka yapamıyor mu ? Nasıl bir kafa yaşıyorsun la sen ? Allah aşkına bi' deyiver :(

Herif slashına haki yüklüyor, bedeninden ayrılan bir enerji parçasına! Burayı aklında tut çünkü aklından çıkıyor olmalı ki bunu yapan adamın bedenine haki yükleyemeyeceğini söylüyorsun hala...

Asıl nerden tutarsan tut söylediklerinin saçmalığı ve mantıksızlığı elinde kalıyor.
Vücuduna haki basabilmesine rağmen gözlem hakisi de senin de kabul ettiğin üzre tırt ise, haki seviyesi de vücuduna belli bi süre haki basmasına yetiyor ise ve buna rağmen bedenine haki basmıyorsa böyle bi dövüşte o zaman diğer seçeneğe geçiyoruz bu Zoro mal. Ben seçenekleri sundum sen bu şeklini kabul ediyorsan Zoroya mal dediğini kabul ediyoruz öyleyse.
Ne kadar kıvranırsan kıvran ya bu adamın gözlemiyle beraber b. hakisinin de üst seviyeler için yetersiz olduğunu kabul edeceksin ya da dövüş zekasının yeterli olmadığını. Zevkine kendini deldirip bayıldı diyorsan o konuda ayrıca dalgamızı geçeriz bu mantık üzerinden. :rolleyes:

Zoro için vücut kokası tartışmalarını saçma buluyorum. Delici saldırıları silahlanma ile durdurmak kolay olmayabilir veya silahlanmanın yapıldığı yer alışkanlığı kokanın delinme dayanımına etki edebilir. Luffy kendisi Hody omzunu ısırdıktan sonra daha hakisinin böyle bir yarayı engelleyecek kadar iyi olmadığını söylemişti.

Dış kapının mandalı bir herif. Wano kılıç ustaları haki kullanabilen insanlar. Zoro'nun nasılsa etkilemiyorum deyip tamamen demir gibi olması, Kaido olması beklenmesin.
Bak şimdi neler neler çıkıyor yav :D Hody hakkında ne deniliyordu? He hatırladım ÇÖP hahaha :D

E ben bunu defalarca yazdım. Karşı taraf da hiç cevap vermedi valla. Tekrar sorayım ben de :p Hody'nin ısırığı vs Kamazounın kılıç darbesi :D Üstelik luffy armament de basmış. Zoro armament de kullanmıyor vücudunda niyeyse.

Biz de bunu söylüyoruz dostum. Ama Zoro'nun kokasina bakış açısı Kaido'nun sertliğine erisiyormus gibi bakılıyor. Ee öyle iken kullanmıyorsa amaç ne? Al bayıldın düştün yere.:(

Ayrıca Rayeligh resmen demiş bu savaşlarda aşırı kullanimla gelişiyor. Mihawk bunun tohumunu atmak için Zoro'ya her bir centigi leke olarak gör diyor. Zoro'nun iki sene ardından sonra her defasında koka kullandığını görmedik bile. Eğitimle de belli bir yere kadar geliyorsun. Bence bu yoğun kullanımın etkisini Zoro da göreceğiz. Kokasini bu şartlarda ileri göremiyorum. Öncesinde ihtimal verirdim ama Rayleigh'nin sözleri bence çok açık.

Ayrıca Luffy'nin kokaası bu şekilde gelişmiş işte. Şimdi o koka Cracker'in dönen pretzel saldırısına karşı bile delinmiyor.

@TheSlashOfMihawk

Sen önce git bir Cracker dövüşünü oku. Bak bakalım Cracker savaşın sonlarına doğru askerlerine ne kadar koka basmış. Gel resim at buraya.

Son düzenleme:
Biz de bunu söylüyoruz dostum. Ama Zoro'nun kokasina bakış açısı Kaido'nun sertliğine erisiyormus gibi bakılıyor. Ee öyle iken kullanmıyorsa amaç ne? Al bayıldın düştün yere.:(

Ayrıca Rayeligh resmen demiş bu savaşlarda aşırı kullanimla gelişiyor. Mihawk bunun tohumunu atmak için Zoro'ya her bir centigi leke olarak gör diyor. Zoro'nun iki sene ardından sonra her defasında koka kullandığını görmedik bile. Eğitimle de belli bir yere kadar geliyorsun. Bence bu yoğun kullanımın etkisini Zoro da göreceğiz. Kokasini bu şartlarda ileri göremiyorum. Öncesinde ihtimal verirdim ama Rayleigh'nin sözleri bence çok açık.

Ayrıca Luffy'nin kokaası bu şekilde gelişmiş işte. Şimdi o koka Cracker'in dönen pretzel saldırısına karşı bile delinmiyor.
Yoo. Shanks ve Mihawk yeteneklerini geliştirmek için düellolar yapmışlar. Pek ala Zoro da yaparak kendini geliştirmiş belli ki. Adamın hakisi kılıçtan taşıyor. Şimdi de fazla taşan hakiyi belki de kılıcın rengi için kullanacak. Zoro, belki de Luffynin üzerinde bir koka ile gelmiş olabilir. O yüzden luffy yeni power up alıyor. Luffynin görünmez haki power upı daha yeni başlarken, zoro slashına haki ekleyebiliyor.

Tek sıkıntı, Zoro nedendir bilinmez vücuduna hiç bir şekilde koka kaplamıyor. Bu da muhtemelen kılıç yeteneklerini geliştirmek için yaptığı bir eğitim olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık