Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Caesar Clown vs. Magellan

Kim Alır?

• Caesar

Kullanılan: 33 28.7%
  • Magellan

Kullanılan: 80 69.6%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 2 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    115
@Millennium Wizard

Logia > Paramecia gerçeği bence yeterli bir delil, CC o Zou'da ki Nekomamushi, Inuarashi'yi bayıltan zehiri tek hamlede geri çekip bütün adadaki zehiri kendinde toplayabiliyor. Zaten kendisi direk zehirli gaz üretebilen bir karakter, buna kolay kolay zehir işlemez. Hadi işlese bile CC oldukça hızlı bir karakter, uzaktan oksijen kesip, Gastanet atsa zaten Magellan'ı yenememesi için bir sebep yok. Luffy son derece çevik ve G2 ile hızlı olduğu için CC'yi kontrol altına alabildi, Magellan'da bu yok, üstelik Magellan'ın ana silahının CC'ye işlememe ihtimali çok yüksek.
Logia avantajı ve alev üretme üstünlüğüyle kazanabilir.Uzak mesafe de iyi dövüşüyor.O konuda kararsızım Magellan'ı 2 sene sonra görebilsek emin olabilirdim haki kısmı da belirsiz.Ben sadece zehir konusunda üstün olmadığını düşünüyorum.Adamın gücü Magellan'ın sadece uzantısı aslı değil.Magellan zehri gaz olarakta kullanabiliyordu.Sezar'ın yaptığı da bu kadar daha kapsamlı değil.Çeşit çeşit zehir olduğunu da düşünmüyorum.Magellandan daha iyi olsa luffy etkilenirdi ama adam bağışıklık kazanmış.Balığın zehri bile Sezardan daha çok etkiledi.

Logia avantajı ve alev üretme üstünlüğüyle kazanabilir.Uzak mesafe de iyi dövüşüyor.O konuda kararsızım Magellan'ı 2 sene sonra görebilsek emin olabilirdim haki kısmı da belirsiz.Ben sadece zehir konusunda üstün olmadığını düşünüyorum.Adamın gücü Magellan'ın sadece uzantısı aslı değil.Magellan zehri gaz olarakta kullanabiliyordu.Sezar'ın yaptığı da bu kadar daha kapsamlı değil.Çeşit çeşit zehir olduğunu da düşünmüyorum.Magellandan daha iyi olsa luffy etkilenirdi ama adam bağışıklık kazanmış.Balığın zehri bile Sezardan daha çok etkiledi.
Luffy'nin bile bağışıklığı varken, kendisi zehir üretebilen CC'nin nasıl bir bağışıklığı vardır hesap et işte. Zaten Magellan o kullandığı zehir saldırılarına Haki ekleyebiliyor mu ? Zehire Haki eklenir mi ? Sonuçta bu kimyasal bir saldırı, saldırıyı güçlendirme, darbesini şiddetlendirme gibi bir amacı olmayan bir saldırı, haliyle logia olan ve zehir üretebilen CC'ye zehirin işlememesi çok yüksek ihtimal. Üstüne üstlük saldırı olarak oksijen kesme ve patlayıcı saldırıları Magellan için çok büyük problem.

Luffy'nin bile bağışıklığı varken, kendisi zehir üretebilen CC'nin nasıl bir bağışıklığı vardır hesap et işte. Zaten Magellan o kullandığı zehir saldırılarına Haki ekleyebiliyor mu ? Zehire Haki eklenir mi ? Sonuçta bu kimyasal bir saldırı, saldırıyı güçlendirme, darbesini şiddetlendirme gibi bir amacı olmayan bir saldırı, haliyle logia olan ve zehir üretebilen CC'ye zehirin işlememesi çok yüksek ihtimal. Üstüne üstlük saldırı olarak oksijen kesme ve patlayıcı saldırıları Magellan için çok büyük problem.
Bağışıklılığı varsa avantajlı.Ama doğal değilse önceden maruz kalmış olması lazım Luffy ve Teach gibi.Ki venom gibi zehirlere onun da sökeceğini sanmıyorum.

Vsye gelirsek haki bilse bile yakın mesafeye gireceği için Cc daha avantajlı.Keser oksijeni Magellan uzaktan dövüşmek zorunda kalır onda da logiaya pek etki edemez.

Ceasar alır.. 2 yılda Magellan ne kadar geliştirebilir ki kendini hapishanede. 2 yıldır wc den dışarı adam gibi çıkmıyodur bile sürekli savaşan bir karakter değilki yetenek açıp kassın hala gördüğümüz halinde olması muhtemel. Ceasarın saldırıları çok daha tehlikeli ve işlevsel. umarım tayfayada katılır :D

Magellan Zaten Zehirle beslenen bir adam adamın kahvaltısı bile zehir. Luffy bayıldığında zehire olan bağıklılığı konusu geçmiştir ceaser bölümünde. Magellandan yediği zehir sonrası bağışıklılıgı artmıştı zehire karşı.

Magellan her türlü içinden geçer. Jimbie, ivankov, croco vs hiç biri dokunamadı bile magellana.
2 yılda boş duracak değil ya o da kendisini bu malubiyetlerden sonra geliştirmiştir ama magellan eski haliyle bile alır. Hem zekası hem dövüş yeteneği hemde meyvası ile.

Magellan Zaten Zehirle beslenen bir adam adamın kahvaltısı bile zehir. Luffy bayıldığında zehire olan bağıklılığı konusu geçmiştir ceaser bölümünde. Magellandan yediği zehir sonrası bağışıklılıgı artmıştı zehire karşı.

Magellan her türlü içinden geçer. Jimbie, ivankov, croco vs hiç biri dokunamadı bile magellana.
2 yılda boş duracak değil ya o da kendisini bu malubiyetlerden sonra geliştirmiştir ama magellan eski haliyle bile alır. Hem zekası hem dövüş yeteneği hemde meyvası ile.
WC'den çıkabildiyse geliştirmiştir.

Yahu Caesar'ın uzaktan yapacağı onlarca saldırıyı, zehrinin Magellan'dan üstün oluşunu, oksijen kontrolü gibi epik yeteneğini kabul etmiyorsunuz hadi onları geçtimde adam Logia abi? Şaka mı yapıyorsunuz? Logia herifi neyle yenecek Magellan?

Şu dövüş hakkında konuşmaya bile gerek yok ki. Oda'nın serisi. Magellan'ı Amiral altı adam zor alır. Hapishane müdürünü öyle bir logia bilim adamına yedirmez.

Magellan'ı 2 sene sonra çizse her şey daha da farklı olurdu. Bunu da hesaba katın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık