Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-6] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    118
  • Anket kapatılmış .
@Shakky hayrola ne bu hiddet? Milleti böyle böyle baskı altına mı alıyorsun yine?

Luffy ve Norlanda zaten oy verecektim. Hilluluk, Bellemere, Oz Jr.,Bon Clay arasında ayrım yapamadım ve oy vermedim. En son Webble pek oy almaz Ayıboğanın da bi sesi çıksın diye ona da oy attım.
Halbuki ben son derece eğlenerek atıyordum yorumları. :gamyon: Millette bir baskı oluşturmuşsam, bu yalnızca hiddetten dolayı değildir. Ortada destekli iddialar sunuyorum. Adam akıllı cevapta alamadığımdan demek ki olay yalnızca hiddet değilmiş.

Altı üstü popülerlik anketi. Ne kasmışsınız arkadaş. Forum'da hangi karakterin ne kadar sevildiğini gösterecek. Sevdiğin karakter forumun en az sevilen karakteri olsa ne olacak? Sevdiğim karakter az seviliyor başka karakteri seveyim mi diyeceksiniz? Tamam oy isteme veya şuna vermeyin olayı renk katıyor, hoş ama aşırı abartılıp laf sokma ve hakarete geçmediği sürece. Bildiğin savaş alanına dönmüş burası.
Savaşmadan barışın değerini bilemezsin :a:

Halbuki ben son derece eğlenerek atıyordum yorumları. :gamyon: Millette bir baskı oluşturmuşsam, bu yalnızca hiddetten dolayı değildir. Ortada destekli iddialar sunuyorum. Adam akıllı cevapta alamadığımdan demek ki olay yalnızca hiddet değilmiş.
Belki de fazla atarlı diye cevap vermiyorlardır? :)
Konu Katakuri mi? Bu kadar fedakar adamın arasında olmamalıydı bence. Yonkou adamları ile beraber bi ankette olsa daha fazla oy alabilirdi. Burada olması pek olmamış. Çok iyi tasarlanmış bi karakter. Sen tipine hayran kalmıştın gerçi en başında ama karakteri de sağlam çıktı.

Gücü sağlam çıksaydı o fotoğrafın gözükmesine engel olabilirdi, o kadar adam arasından fotoğrafı gösteren Luffy var.

Luffy>Katakuri

Luffy'nin gücü yerinde olsa, o jelibonları yer yer döverdi herhalde bu ağzı yırtık karakteri. :fool:

Belki de fazla atarlı diye cevap vermiyorlardır? :)
Konu Katakuri mi? Bu kadar fedakar adamın arasında olmamalıydı bence. Yonkou adamları ile beraber bi ankette olsa daha fazla oy alabilirdi. Burada olması pek olmamış. Çok iyi tasarlanmış bi karakter. Sen tipine hayran kalmıştın gerçi en başında ama karakteri de sağlam çıktı.
Yanlışın var, cevap veriyorlar lakin anca caps, gif atarak ya da en fazla "Katakuri fangirl" şeklinde argüman üretebiliyorlar :) Kişisel cevap vermeye kalkmıyorlarsa, bu korkudandır en fazla. Haklı olduğum bariz çünkü.

Senin yaptığın şekilde eleştri yapılsa kimse kalkıp laf etmez zaten. Sıkıntı oylayan kitleye etiket yapıştırıp, küçümsemeden dolayı çıkıyor. Git konuya baştan bak, benim millet Bon Clay'e oy atıyor diye tek bir laf ettiğimi, etiket çaktığımı göremezsin.

Yanlışın var, cevap veriyorlar lakin anca caps, gif atarak ya da en fazla "Katakuri fangirl" şeklinde argüman üretebiliyorlar :) Kişisel cevap vermeye kalkmıyorlarsa, bu korkudandır en fazla. Haklı olduğum bariz çünkü.

Senin yaptığın şekilde eleştri yapılsa kimse kalkıp laf etmez zaten. Sıkıntı oylayan kitleye etiket yapıştırıp, küçümsemeden dolayı çıkıyor. Git konuya baştan bak, benim millet Bon Clay'e oy atıyor diye tek bir laf ettiğimi, etiket çaktığımı göremezsin.
Öyle üstünkörü baktım da hoşuma gitmedi atladım.
Bon Clay okama diye her şeyi unutup aşağılayanlar vardı, sen de yaptın mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık