Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Yeni Spin off dizileri çıkacakmış biri de Robert İsyanı'nı konu alacakmı.Aptal senaristler dizide İsyan'ın anlamını mahvettiler resmen.Daha Lyannanın kaçırılmasının altındaki temel neden bile belli değilken böyle bir halt yemeleri ortalığı karıştıracak

Dizinin finalini ben unuttum bile.Öyle bir şey hiç yaşanmadı :oleyo2: o finalden memnun olan yoktur.

Zırt pırt spoilera almayalım diye buraya taşıdım.

Abi Asoiaf çok kaliteli seri. Ama sonunun böyle olacak olması beni üzüyor. Martin muhtemelen daha iyi yazar. Ama Bran alakasızının kral olacağı bir sonu ne kadar iyi yazılırsa yazılsın seveceğimden asla emin değilim.

R+L=J tek kelimeyle mükemmel bir plot twistti. Ama bu tamamen anlamsız kaldı ya. Muhtemelen kitaplarda Jon Snow'un daja iyi kaderi olur. En azından seçilmiş kişi falan olur. Ama kuzenleri kendisine ait olması gereken tahtta otururken soğukta bir başına.... İçime sinmiyor.

Bu arada Euron da sağlam karakter. Onu nedense biraz bizim Karasakal'a benzetiyorum :D

Kitaplarda çok karizma karakter. Dizide de keşke az öyle olaydı. Anca bel altı espriler yaptı.
Kitaplarda dehşet. 6. Kitaptan bir povu yayınlanmıştı kendisinin. Gösterdiği bir kehanete göre demir tahttaki kılıçlara dikmiş tüm tanrıları kendisi de demir tahtta oturuyor yanında buz bir hatun var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık