Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buggy vs. Usopp

Kim kazanır?

• Buggy

Kullanılan: 0 0.0%
  • Usopp

Kullanılan: 2 50.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Ya şaka yapıyorum tabii ki Buggy alır. Buggy, Mihawk'la denk ayrıca, Mihawk'ın öğrencisi Roronoa Zoro'nun böbreklerini çalmıştı. Şunu unutmamak lazım eğer Buggy olmasaydı, Luffy hayatta Ace'e ulaşamazdı. Buggy olmasaydı Law savaş alanına gelmeyecekti. Buggy medyayı kullandı. Beyazsakal bile Buggy'den korkuyordu, onun gücünün eşsiz olduğunu biliyordu. Dünya'nın en güçlü adamı bile Buggy'den izin istedi ve Buggy'e yağ çekti. Burada kimse Beyazsakal, Buggy'e yağ çekmedi diyemez. Hakikat bu. Buggy, Usopp'dan daha çok Luffy'nin hayatını kurtardı. Buggy bir savaş lordu. Ayrıca bugün Shanks bildiği her şeyi Buggy'den öğrendi. Oda bile Buggy'nin en yüce ve sevilesi olduğu konusunda ısrarcı. One Piece Buggy'dir, Buggy One Piece'dir.

Dünya'nın en güçlü adamının bile yağ çektiği Palyaço Buggy. Roronoa Zoro'yu öldüresiye döven vahşi kahraman. Zoro bile aslında Buggy'nin korsanı, Oda Zoro'yu Buggy için doğurmuş. Bu okuduklarınız troll gibi geliyor çoğunuza ama, son dediğim ağır gerçek. Buggy kraldır gerisi yalandır. Gold Roger, Gold Rogersa sebebi Palyaço Buggy.
+1 :hhh:

Üye silindi 1004

Serinin yapım aşamasında zoronun sirk kaçkını olup buggynin tayfasında olmasını konuyu açarken eklese iyi olurmuş aslında. :D Zaten Usopp'a yardırmış buggye iki kelam yazmış Lord efendi :/
Zaten çok az kişi biliyor bu gerçeği ya. Zoro, Buggy'nin basit bi emir kulu aslında. Neden gizleniyor saklanıyor bu gerçek anlamıyorum. İnsanlar görmezden gelmek istiyor sanırım.

Zaten çok az kişi biliyor bu gerçeği ya. Zoro, Buggy'nin basit bi emir kulu aslında. Neden gizleniyor saklanıyor bu gerçek anlamıyorum. İnsanlar görmezden gelmek istiyor sanırım.
Zoro fanlarının lobi çalışması küçümsenmeyecek bir hareket işte.Buggy'nin ödülü lord olmadan artmış ne kadar olduğunu merak etmedim değil,gerçi 80 falan olmuştur herhalde diğer lordlar gibi.

Ya şaka yapıyorum tabii ki Buggy alır. Buggy, Mihawk'la denk ayrıca, Mihawk'ın öğrencisi Roronoa Zoro'nun böbreklerini çalmıştı. Şunu unutmamak lazım eğer Buggy olmasaydı, Luffy hayatta Ace'e ulaşamazdı. Buggy olmasaydı Law savaş alanına gelmeyecekti. Buggy medyayı kullandı. Beyazsakal bile Buggy'den korkuyordu, onun gücünün eşsiz olduğunu biliyordu. Dünya'nın en güçlü adamı bile Buggy'den izin istedi ve Buggy'e yağ çekti. Burada kimse Beyazsakal, Buggy'e yağ çekmedi diyemez. Hakikat bu. Buggy, Usopp'dan daha çok Luffy'nin hayatını kurtardı. Buggy bir savaş lordu. Ayrıca bugün Shanks bildiği her şeyi Buggy'den öğrendi. Oda bile Buggy'nin en yüce ve sevilesi olduğu konusunda ısrarcı. One Piece Buggy'dir, Buggy One Piece'dir.

Dünya'nın en güçlü adamının bile yağ çektiği Palyaço Buggy. Roronoa Zoro'yu öldüresiye döven vahşi kahraman. Zoro bile aslında Buggy'nin korsanı, Oda Zoro'yu Buggy için doğurmuş. Bu okuduklarınız troll gibi geliyor çoğunuza ama, son dediğim ağır gerçek. Buggy kraldır gerisi yalandır. Gold Roger, Gold Rogersa sebebi Palyaço Buggy.
Raftel'e en yakın olan adamdan daha azı beklenemezdi.

Sylar

Usopp þu an ne Crocodile dinler ne de Rob Lucci. Moria yeteneði ile kaçabilir belki.

Edit: 2 yýl önceki halleriyle tabii. Ýkisi de ezikliklerine bir þeyler ekleyebilmiþlerdir sonuçta God Usopp-sama bile gücüne güç katabildi.
Sırf six pack yapmış diye bence biraz abartmışsın. O zaman dediğine göre Usopp'un 2y önceki g2 ve g3 lü luffy'i de yenebilmesi lazım.
Lucci ile Croco'yu geçtim Buggy bile zorlar Usopp'u. Daha kaçmasına fırsat olmadan burnunu eline verirler.

Şaka maka Buggy tecrübesi ile alır bu dövüşü, Muggy topu yollasa Usopp ölür gider zaten.
Buggy Topu uzak menzilli bir saldırı, Usopp gibi keskin nişancı o topu havada patlatır.
Serinin yapım aşamasında zoronun sirk kaçkını olup buggynin tayfasında olmasını konuyu açarken eklese iyi olurmuş aslında. :D Zaten Usopp'a yardırmış buggye iki kelam yazmış Lord efendi :/
Serinin yapım aşaması beni ilgilendirmiyor :/ Ayrıca Buggy malzemesi az adamın UNİQUE özelliği yok :/
Ona rağmen yardırdım. Üzgünüm yani :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık