Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buggy vs. Usopp

Kim kazanır?

• Buggy

Kullanılan: 0 0.0%
  • Usopp

Kullanılan: 2 50.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Konu hakkında biraz bilgi vereyim ;

Öncelikle bu tarz Buggy vs Kami Usopp konusu açmıştım. Fakat silinmişti. :(
O konuda karakterlerin " yalan söyleme , korkaklık ..." gibi derecelerine not vererek oy atmanızı istiyordum.
Fakat bu konu bildiğimiz Vs konusu olacak.
Karakterlerin özelliklerinin totalde onlara kattığı yetenekleri göz önüne alarak Vs sonucunu ankette belirtiniz.

Forumda bir türlü Buggy vs Usopp konusu açamıyorum. Durmadan siliniyor :/ Umarım bu bir hafta durur.
Ek olarak önceki anket vs konusu değildi , onda kişilik özelliklerine göre değerlendirip oy atıyorduk. Anket sonucuda beraberlik gidiyordu daha sonra silinmiş zaten.
Bakalım bu " Vs " Konusu nasıl gidecek :W

Karakterlerin tanımını felan geçiyorum artık. Bunları aştık :/ Direk görsellik ile sunumu yapıp kaçıyorum :T

USOPP

YETENEK VE GÜÇLERİ -

Usopp , teknik analizi yapıyor . !!

Usopp 2 yıllık Master Heraclus ile çalışmalarının ardından keşfettiği teknikler !

Usopp nişancılık yeteneği ile basit görünen nesneleri ölümcül bir silaha dönüştürebilir !
Hissatsu Midori Boshi

Shuriken Saldırısı !

Kamakiri Ryusei !

Usopp lastik vuruşu !

İnsanlığın zayıflıklarını silaha çevirebilir !

Haki Uyanışı !

]Usopp Acı ve Korkuyu silaha çevirebilir !

ETRAFINDA İNSAN TOPLAMA YETENEĞİ

God Usopp !

Hero Usopp !

UNIQUE / BENZERSİZ ÖZEL TEKNİKLER. (Kan bağı ile aktarılmayan kişiye özgü uyandırılmış yetenekler )

Usopp korkaklığı benzersizdir. Bu yeteneği sayesinde 7/24 negativdir. Bu yetenek serinin en önemli ve gizli tekniklerindendir.

-Sonsuz Negatif Tekniği ! ! !

Usoppunun diğer Unique tekniği yalanlarıdır. Söylediği yalanlar gerçekleşmektedir. Bu teknik küçümsenmeyecek derecede korkutucu ve oldukça tehlikelidir.
Bir nevi geleceği belirleme veya tahmin etme yeteneğidir.

...

Özel Mod / SOGE Kingu !

Güç seviyesi ; Unknow ??
Hız ; Unknow ??? ?! ?!
???? !!!!

Hakkında kesin olarak bilinen tek şey keskin nişancılık yetenekleridir.
Bir atışla 10 dan fazla kişiye tek atabilir

Sogekingun hakkında pek çok efsane vardır. Bir söylentiye göre evrenin en iyi keskin nişancısıdır. East bluedan attığı bir mermi Shabondy islandda bir düşmanının alnından vurduğu söylenir.
Kendisi Sniper adasında yaşamaktadır. Fakat bu adanın nerede olduğu bilinmemektedir.
Sogeki no Shima de
生れた俺は Umareta Ore wa
百発百中 Hyappatsu Hyaku Chū
ルールーララール Ru Ru Rara Ru
ネズミの目玉も Nezumi no Medama mo
LOCK ON!
お前のハートも Omae no Haato mo
LOCK ON!! Lock On!! Lock on!!
狙撃の島から来た男 Sogeki no Shima kara Kita Otoko
ルルルールルラーラー Rururu Ruru Rara
それ逃げろ Sore Nigero
そげげ そげそげ Sogege Soge Soge Sogege Soge Soge
そげキング! Sogekingu!

Bu parçanın bestecisi bilinmemektedir. Ancak küçük çocukların sık bildiği şarkılardandır.

BUGGY THE CLOWN-

YETENEK VE GÜÇLERİ

Buggy şeytan meyvesi yeteneği sayesinde , kesici aletlerden rahatlıkla kurtulabilir.
Dünyanın en iyi kılıç ustası olarak kabul edilen Mihawk'ın saldırısından rahatlıkla kurtulmuştur.

Buggy yeteneği ve mükemmel zekası ile harmanlaşmış sinsice saldırılar yapabilir.

Buggy kişilik olarak acımasızdır. Öldürmeme kuralı yoktur. Gerçek bir korsandır !! !

Buggy blörfleri silaha çevirebilir. Bu ona düşünme zamanı ve uygun anda topuklama imkanı verebilir. Veya bu yeteneği ile etrafında insan toplayabilir.

Yeteneği gereği , belli bir mesafe (ayakları yerde olmak şartıyla ) uçabilir.

ETRAFINDA İNSAN TOPLAMA YETENEĞİ -

Captan Buggy !

Yaşayan efsane olduğundan , Shicbukailik teklifi yollanmış ve kabul etmiştir !!

Efsane röportaj veriyor !

UNİQUE / BENZERSİZ ÖZEL TEKNİKLER ! (Kan bağı ile aktarılmayan kişiye özgü uyandırılmış yetenekler )

(Buggyin sahip olduğu bu özellikler Unique sayılmasada ekleyecek bir şey bulamadım :/ )

Buggy , korsanlar kralı Rogerin tayfasının üyesidir ! Kendisi yaşayan efsanedir.

]Captain Buggy ! Yonkou olan Shanksı azarlıyor !

Yonkou olan Wb yi tınlamıyor !!

Son bilgi :/
Bu konunun amacı tamamen Vs ye yönelik olduğundan diğeri gibi pek zengin tutamadım.
Zaten zamanım kısıtlı o yüzden kısa kestim. Çokta yoruldum genjler hata olmuş olabilir.
Görmemezlikten gelin :/

Ben Buggy'nin haki ile dahi kesilemeyeceğini düşünüyorum o yüzden Buggy Sencho Usopp'u alır ben 2 senelik zamanda haki kullanmayı öğrenmiş olabileceğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık